kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

iyi canım ya her daim çok şükür
ancak rahatsızlığım çok yıprattı gerçekten
kafam allak pullak eşimde biraz üzülüyorda çaktırmıyor işte
ama işlerrde sapma olmaz emin ol

ayy ne güzel valla her zaman taze kalır diyorsun yani hah:)maşallah ne güzel.canım yaa inşallah biran önce kurtulursun en azından hastalığın hafifler.bir erkek için bu tür şeyler daha zor oluyor.pek belli edemedikleri için duygularını beyfendiler

aynen canm taktik veririm bi ara sanada
kızlar su koyverdi demeyinde ben kaçacam ya
başım tuttu bayılcam şimdi yoksa
zeliş gelirse tüm suçu bana atın yokum ne olsa çok öptüm sizi :13:

kız onlar varya bedenleri güçlü ruhları çok zayıftır kendilerini nekadar güçlü durmaya çalışsada yok anam çocuk gibiler

kız onlar varya bedenleri güçlü ruhları çok zayıftır kendilerini nekadar güçlü durmaya çalışsada yok anam çocuk gibiler

tamam kız tamam bende kendi suçumu üstleniyom zelişten korkan zeliş gibi olsun pehh.hadi iyi geceler canım valla bende kaçtım bizimki çok fena mideyyi bozmuş hadi hepini öptüm byyyy

bu aradda zelişe özelden msj atcam son on sayfayı oku diye görsün bakalım neler dicek hadi herkese byeeeeeeeeeee

aynen canm taktik veririm bi ara sanada
kızlar su koyverdi demeyinde ben kaçacam ya
başım tuttu bayılcam şimdi yoksa
zeliş gelirse tüm suçu bana atın yokum ne olsa çok öptüm sizi :13:

tamam kız tamam bende kendi suçumu üstleniyom zelişten korkan zeliş gibi olsun pehh.hadi iyi geceler canım valla bende kaçtım bizimki çok fena mideyyi bozmuş hadi hepini öptüm byyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…