kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

herkes gitmiş hıh esracım dondurmanın hepsini yedim kırıntılarınıda zelişe kalmasın diye. offf niye kimse yokkkkesraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa(((((((((((((((((((((((

herkes gitmiş hıh esracım dondurmanın hepsini yedim kırıntılarınıda zelişe kalmasın diye. offf niye kimse yokkkkesraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa(((((((((((((((((((((((

canım ben varım işte her akşam kalabalık olmazki
evli olan var
çocuğu olan var
misafiri gelecek olan var
zeliş gibi boş boş gezen var
o yüzden takma boşver gelen gelir
okudum dün gece sizde işler bereketlimiş galiba ha

sesra sen kendini tanıtsana biraz

zaten ben 10 kere falan yazdım heralde ama yazıyım yine
30 yaşındayım adım gerçektede esra 8 senelik evliyim tasarımcıyım ama iş yerine bağlı çalışmıyorum şu an
aslen çankırılıyım ama ankarada yaşıyorum çocuğum yok

ayy aşkısı sorma dün gül gül karnım ağrıdı gel gel diye yüz kere bağırdı gittim benimde aklım ne cinlikler var masaj yapar mısın dedi tabi benim sinirler bozuldu gülğüyorum oda diyor hoşuna gitti herlde:)bi on dkka sonra horlama sesş geçtim salona kendi kendime güldüm :))))))))))))anlycn pek bereketli olmadı

taniştıma memnun oldum biraz geç oldu heralde ama ne gibi şeyler tasarımını yapıyorsun

ooooo iyi koymuştur sana ya tövbe estafurullah bende dedim iyi geçti gece ama yanılmışım bu akşam çağırmıyormu

sicil temizzz:))))))))))şaka bi yana elinde her zaman iş oluyormu yani ciddi para kazanabiliyor musun?bende çalışmak istiyorum aslında yaa

sicil temizzz:))))))))))şaka bi yana elinde her zaman iş oluyormu yani ciddi para kazanabiliyor musun?bende çalışmak istiyorum aslında yaa

ne parası kızım 5 kuruş kazanamadım daha
eş dost para önermiyor pek bilirsin
ama ücretli yapanlar için yüksek paralar dönüyor
ben kıramadıklarıma çiziyorum zaten canım para alamıyorum nedense

özel gece kıyafetleri daha çok gelinlikte dahil
tuvalet te oluyor bazen
gelinliği sadece kıramadğm insanlara yapıyorum
çok emek istediği için

şimdi senin el becerin çok güzeldir haa iyi çizim yaparsın.ben de çok iyi çöp adam yaparım övünmek gibi olmasında

uyudu şimdi bu gün erken kalktı yaaa yani işler vasat:)))))))sizde nasıl işler:)

iyi canım ya her daim çok şükür
ancak rahatsızlığım çok yıprattı gerçekten
kafam allak pullak eşimde biraz üzülüyorda çaktırmıyor işte
ama işlerrde sapma olmaz emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…