kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

30 tam olgun ve güzel bir yaşbence tam kadın yaşı inşalah 30 lu yaşımızı görürüz sağlıkla mutlulukla inşallah esracım en güzel yasındasın

amin nebahat çehre gbi olalm yaşlandkça gençleşelm. kadın genetiğin şifresini çözmş

30 tam olgun ve güzel bir yaşbence tam kadın yaşı inşalah 30 lu yaşımızı görürüz sağlıkla mutlulukla inşallah esracım en güzel yasındasın

sağol canım bide zeliha anlasa
zeliha nebahat çehre 65 yaşında canım beenzetmene hayran kaldım

benimde çok hoşuma gidiyor o kadın şiirlerimi okuyan varmı aranızda bayanlar bu arada

anaaa bi mutfağa gittim geldim laf sokmayan kalmamaış anammmm ben mesjlara yetişemiyorum.esracım sen sakın laflarını esirgeme şamar çocuğuyum ya ben demi.gelen vurdu giden vurdu:;(((((((((((((((((((((((((

iyiyim çok şükür tatlım.ben 2 yıllık evliyim canım bebiş yok bakalım hayırlısı istiyoruz olur inş

hayırlısı olsun tatlım inşallah ters bir soru sormamışımdır RABBİM önce sağlık sıhhat versin sonra can versin

benim canım geyikçi arkadaşlarım
artık kaçıyorum ben izninizle siz devam edin
ben yaşlıyım size ayak uyduramam
yarın olmama ihtimalim yüksek ama siz takılın topik sessiz kalmasın
hepinizi öptüm

hayırlısı olsun tatlım inşallah ters bir soru sormamışımdır RABBİM önce sağlık sıhhat versin sonra can versin

yok aşkısı ben biraz acıkmıştım mutfağa gittimde o yüzden cevap yazamadım.istiyruz bebek inş olur bakalım aşkısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…