kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

yok aşkısı ben biraz acıkmıştım mutfağa gittimde o yüzden cevap yazamadım.istiyruz bebek inş olur bakalım aşkısı

amin inşallah herkeze nasip etsin oğlum kasım 20 de 3 yaşına giriyor 2 ciyi düşünüyorum inşallah

benim canım geyikçi arkadaşlarım
artık kaçıyorum ben izninizle siz devam edin
ben yaşlıyım size ayak uyduramam
yarın olmama ihtimalim yüksek ama siz takılın topik sessiz kalmasın
hepinizi öptüm
:KK54::KK16::KK54::KK16::KK54::KK16::KK54::KK16:

iyi uykular canım sende öpüldün:KK19:

benim canım geyikçi arkadaşlarım
artık kaçıyorum ben izninizle siz devam edin
ben yaşlıyım size ayak uyduramam
yarın olmama ihtimalim yüksek ama siz takılın topik sessiz kalmasın
hepinizi öptüm
:KK54::KK16::KK54::KK16::KK54::KK16::KK54::KK16:

esram aşkısı iyi geceler dikkat et kendine inş hastaneden sağlıkla dönersin.topiği merak etme tatlım ama zamanın olursa uğra bii ara merakta bırakma öptüm mucuk mucuk

sağolun kızlar doktor sonucunu yazarım merak etmeyin arife zeliha sana emanet:KK53::KK53::KK53:
öpüldünüz

benimde uykuç geldi aşkitoşlarım hepinizi çok seviyorum ii geceler tatlı rüyalar kovalasın seni tavşanlar özelliklede seni zeliha:))))))))))))

benimde uykuç geldi aşkitoşlarım hepinizi çok seviyorum ii geceler tatlı rüyalar kovalasın seni tavşanlar özelliklede seni zeliha:))))))))))))

sanada iyi uykular tatlım mehmet uyanınca bende kalkarım birazdan uyanır oda yarım saate kadar

Yok değilim evlilik uzak bana baya şuanda :)
2 seneye yakın bi ilişkim var sadece.

hayatın ne getireceğini bilemezsin canım benim inşallah sevgini aşkını bilen birisidir ben 19 ma girdim 2 ay sonra evlendim 4 sene oldu 3 yaşında oğlum var hayırlsı olsun inşallah:KK4::KK4:

konu okuyrda isimler yazıyor ama cevap veren yok bende çıkıyım ozaman ne yapalım

X