kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

valla canım buraya fırlayabilirsin
kendi topiğin gibi kullan hoş geldin
muhabbat yeni başladı geç kalmadın yani
bahsetsene kendinden
bebişinmi var

eet cnm 14 aylık bi oğlum var veeeeeeee daa garibi 5 aylık hamileyim:) garip derken beklemeden kaldım sende bahset kendinden oleyyyy kk de arkadaşım oldu:KK39:

eet cnm 14 aylık bi oğlum var veeeeeeee daa garibi 5 aylık hamileyim:) garip derken beklemeden kaldım sende bahset kendinden oleyyyy kk de arkadaşım oldu:KK39:

evveeet arkadaşız tabi bende yok bebiş ama seninkilere sevinirim olsun doğacak olan kızmı peki ikisi birden büyür işte takma
kaç yaşındasın bu arda nerede yaşıyorsun diğer arkadaşlarda tanısın seni

ha desene öyle canım ya bende dedim nasıl sürdü onları
aklımda olsunda denerim belki
belkide üşenir yapmam yalan olmasın
avatarındaki resim sanamı ait bu arada iyi seçemedi gözlerimde yaşlılık işte

benim foto canm ama eski o. ordaki saçlarımda çıtçıt var.ama sana tavsiyem uzasın diyosan sinameki kesin yap

hoşgeldiiin
sanada hayırlı kandiller
2 yıl kısa bi zaman canım olur neden kasıyorsun bak bana kasıyormuyum hiç
kaynanamda çocuk yapsanız diycek oldu bir kaç sefer
dedimki oğluna de yapsın ben yalnız nasıl ypaym
eşimde serttir biraz kızdı annesine ses yok o günden sora

ALLAH razı olsun canım benim. Bu gün çok duygusalım herşey üst üste geliyor hayat ne kadar zor olsada yaşanmaya değer diye düşünüyorum bu günkü günümüze şükür.ALLAH bu güzel gecede inş dualarımızı kabul eder bebişlerimizi bize gönderir:)

cnm benim bugün kandil bolca dua et rABBİM size bi evlat versin inş. ailesini boşver falan demıcem sana çünkü evli olan herkes bu aile işinin çok önemli oldunu bılıo

aynen takmamak elde değil ama takma demekte adet olmuş işte

selam kızlar herkese hayırlı kandiller... off kızlar çok moralim bozuk valla yaa 2 yıllık evliyim çocuk istiyoruz olmuyor eşimin ailesinden aman yok bunaldım ağlama krizi tutuyor kocamıda çok seviyorum çok masum sıpa off yaa:KK43:

cnm benim bugün kandil bolca dua et rABBİM size bi evlat versin inş. ailesini boşver falan demıcem sana çünkü evli olan herkes bu aile işinin çok önemli oldunu bılıo

canım bnmde saçlarım belimde :nazar: uçları kırık artık okula zamanı düşleştiriciyle rahat kullanıodum mahfettim şimdi dinlenmeye geçtiler ama bu yağ onarıyo mu cidden..kestirmekten korkuyorum şimdi uçlarını al die gitcem omzuma getirecekler :18: bu kuaförler yokmu :KK19:

kestirme canm aktarlarda satılıyo h.cevizi yağı ama çoğunda sıvı. asıl orjinali biraz katı oluyo kremsi gibi.onu hafif uçlarına sür nemli saça sonra bana dua et:)

kestirme canm aktarlarda satılıyo h.cevizi yağı ama çoğunda sıvı. asıl orjinali biraz katı oluyo kremsi gibi.onu hafif uçlarına sür nemli saça sonra bana dua et:)

çok inceldiler be canım :KK5: ama kıyamıyorum şöyle azcık toparlansın die kestirim diorm ama ayklarım gtmio kuaföre ..

yarın alıcam mutlaka sanada dua edicem ..ama kullandıgının markası nedir tatlım onada dikkat edim

ALLAH razı olsun canım benim. Bu gün çok duygusalım herşey üst üste geliyor hayat ne kadar zor olsada yaşanmaya değer diye düşünüyorum bu günkü günümüze şükür.ALLAH bu güzel gecede inş dualarımızı kabul eder bebişlerimizi bize gönderir:)

amin canım çok sağol dua bizden kabulü rabbimizden inşallah

evveeet arkadaşız tabi bende yok bebiş ama seninkilere sevinirim olsun doğacak olan kızmı peki ikisi birden büyür işte takma
kaç yaşındasın bu arda nerede yaşıyorsun diğer arkadaşlarda tanısın seni

adana da yaşıorum 3 yıllık evliyim ama cocuk işinden dolaı sanırım 10 yıl gibi gelıo bana doacak olan yavrumda kızmış sağlıklı olsun baştan istememiştim ama napalım şimdi çekerim büünce 2si birden raat olurum sen düşünmüomusun bebek evlilik ne zmndır var

güzel dileklerin için teşekkür ederim canım .beni ailesi çok yıprattı eşim polis işi beni yıprattı kendim hassas biriyim kendimi yıprattım bilmiyorum bu günde duygusallık hat safada :)

adana da yaşıorum 3 yıllık evliyim ama cocuk işinden dolaı sanırım 10 yıl gibi gelıo bana doacak olan yavrumda kızmış sağlıklı olsun baştan istememiştim ama napalım şimdi çekerim büünce 2si birden raat olurum sen düşünmüomusun bebek evlilik ne zmndır var

bu arada 85 doğumluyum

8 senedir var bende koca herşey nasip işi hayırlısı artık yaşı yazmadın korkma kesin büyüğümdür senden:KK17:

çok inceldiler be canım :KK5: ama kıyamıyorum şöyle azcık toparlansın die kestirim diorm ama ayklarım gtmio kuaföre ..

yarın alıcam mutlaka sanada dua edicem ..ama kullandıgının markası nedir tatlım onada dikkat edim

calım ben internetten aldım doa kozmetikin ürünü.ben sana özelden nasıl görüntüsü olduğunu linkle atarm şimdi

güzel dileklerin için teşekkür ederim canım .beni ailesi çok yıprattı eşim polis işi beni yıprattı kendim hassas biriyim kendimi yıprattım bilmiyorum bu günde duygusallık hat safada :)

olur arada duygusallık bende çok yaşadım zamanında ama atlatıyor insan
kendinden bahset demişmiydim yoksa bahsettinde kaçırdımmı yine ben

X