kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

valla ben bu siteye sırf şu saçlarımı düzene sokmak için üye olmuştum:) sarı saçlarım ozamanlar okadar yanıktıki çalıkuşu gibiydim:))) sonunda uzattım besledim emelime ulaştım:)

valla ben bu siteye sırf şu saçlarımı düzene sokmak için üye olmuştum:) sarı saçlarım ozamanlar okadar yanıktıki çalıkuşu gibiydim:))) sonunda uzattım besledim emelime ulaştım:)

faydayı nede buldun bizede desene arkadaşım

bende yeni üe saılırım kullanmaı bile bilmıorum doru düzgün genelde bebeğimle ilgili bişeler bulup okuorum bişe yazmak istediimde bakıorum herkes yıllardır samimi konuşmlar öle ben de öle fırlamak istemıorum:KK34:

O zaman hep beraber fırlayalım Aysuf :)

bende yeni üe saılırım kullanmaı bile bilmıorum doru düzgün genelde bebeğimle ilgili bişeler bulup okuorum bişe yazmak istediimde bakıorum herkes yıllardır samimi konuşmlar öle ben de öle fırlamak istemıorum:KK34:

valla canım buraya fırlayabilirsin
kendi topiğin gibi kullan hoş geldin
muhabbat yeni başladı geç kalmadın yani
bahsetsene kendinden
bebişinmi var

valla canım buraya fırlayabilirsin
kendi topiğin gibi kullan hoş geldin
muhabbat yeni başladı geç kalmadın yani
bahsetsene kendinden
bebişinmi var

bnde ilk geldigmde eski sevglmden ayrılmak üzreydim.anca ayrıldım :KK1: illa terket beni dedi durdu işte. ognlerde üye olmştum 8 9 arkadaş oldk ozmndn beri cok iyi dostluk kurduk şimdi yarısı banlandı bikaçı evlndi derken 4 kşi kaldık..dolanıyoruz ipini koparmışlar gibi :KK24:

faydayı nede buldun bizede desene arkadaşım

dökülme sorunu için: sığır iliği tarifi ( 1 ay kullandım dökülmem kesildi)

uzatmak için sinameki kürüne başladım (1 yıl kadar kullandım o süpürge saçlarım gitti her ay az az kestirdim şimdi belime 1karış kaldı)

sarıdan vazgeçmediğim için ne kadar uzasada yıpranıyodu onun içinde nano keratin yaptırdım. saçları deli gibi düzeltiyo.

dökülme sorunu için: sığır iliği tarifi ( 1 ay kullandım dökülmem kesildi)

uzatmak için sinameki kürüne başladım (1 yıl kadar kullandım o süpürge saçlarım gitti her ay az az kestirdim şimdi belime 1karış kaldı)

sarıdan vazgeçmediğim için ne kadar uzasada yıpranıyodu onun içinde nano keratin yaptırdım. saçları deli gibi düzeltiyo.

iyi hoşta ben sıkılırım ya bu kadar şey yapmaya kafama
yoksa aynı sorunlar bendede var

buarada bisürü şeylerde denedim ama bunlar kendi dallarında 1 numara olanlar:)

ha bide saç kırıkları içinde hindistan cevizi yağı bire birrr!!!! tabi orjinal olcak orjinali biraz kremsi oluyo tam sıvı yağ olmuyo

selam kızlar herkese hayırlı kandiller... off kızlar çok moralim bozuk valla yaa 2 yıllık evliyim çocuk istiyoruz olmuyor eşimin ailesinden aman yok bunaldım ağlama krizi tutuyor kocamıda çok seviyorum çok masum sıpa off yaa:KK43:

buarada bisürü şeylerde denedim ama bunlar kendi dallarında 1 numara olanlar:)

ha bide saç kırıkları içinde hindistan cevizi yağı bire birrr!!!! tabi orjinal olcak orjinali biraz kremsi oluyo tam sıvı yağ olmuyo

Allah seni bu kadar şey kafaya sürülürmü canım ya
ben hiç yapamam çokmuş çünkü

selam kızlar herkese hayırlı kandiller... off kızlar çok moralim bozuk valla yaa 2 yıllık evliyim çocuk istiyoruz olmuyor eşimin ailesinden aman yok bunaldım ağlama krizi tutuyor kocamıda çok seviyorum çok masum sıpa off yaa:KK43:

hoşgeldiiin
sanada hayırlı kandiller
2 yıl kısa bi zaman canım olur neden kasıyorsun bak bana kasıyormuyum hiç
kaynanamda çocuk yapsanız diycek oldu bir kaç sefer
dedimki oğluna de yapsın ben yalnız nasıl ypaym
eşimde serttir biraz kızdı annesine ses yok o günden sora

Allah seni bu kadar şey kafaya sürülürmü canım ya
ben hiç yapamam çokmuş çünkü

1buçuk yılda yaptıklarım:)şuan her biri ayrı zaman dilimlerinde görevlerini yaptılar şuan sadece hindistan cevizi yağı uçlarına sürüyorum okadayyy:)

1buçuk yılda yaptıklarım:)şuan her biri ayrı zaman dilimlerinde görevlerini yaptılar şuan sadece hindistan cevizi yağı uçlarına sürüyorum okadayyy:)

ha desene öyle canım ya bende dedim nasıl sürdü onları
aklımda olsunda denerim belki
belkide üşenir yapmam yalan olmasın
avatarındaki resim sanamı ait bu arada iyi seçemedi gözlerimde yaşlılık işte

canım bnmde saçlarım belimde :nazar: uçları kırık artık okula zamanı düşleştiriciyle rahat kullanıodum mahfettim şimdi dinlenmeye geçtiler ama bu yağ onarıyo mu cidden..kestirmekten korkuyorum şimdi uçlarını al die gitcem omzuma getirecekler :18: bu kuaförler yokmu :KK19:

tatlımm herşeyin bi zamanı var isyan etme olmuyorda deme.çocuğunun dünyaya gelmesininde vakti saati var.

X