kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

ben buzmana kadar hic demedm ara verelim ayrılalım diye erkek arkadaşım için ara vermek dinlenmek iki ayrılan sevgilinin birbirini özlemesi sorunları kafasından atmasymış ona göre her defasnda ara verelim dyen telfnu kaptrken ble sevdiğini söyleyp öyle kapatan ve dayanamayı beni arayan buluşan hep kendisidr önceki ayrılmalar ara verişler hep 56 gün yada 1 hafta sürmşdü ama şmdi 2 hafta olucak artk hc aramadı ble sorunumuz onun beni kısıtlaması kıskanmasıydi

iyi geceler bayanlar iyi yazışmalar aranıza bende geldim kabul ederseniz eger sevinirim

kızlar ben sayfa atlayamıyorum şu an 129 sayfa yok bende boş yazında dolsun safyfa atlım bari

arife sen zelihayı evlendirmekle ilgili son msjıma cevap yazdınmı canım
hani enerjisiyle ilgili olana

klasik erkek sorunları ben eşimle sevgiliyken çok yaşadım bu sorunu ben ayrılmak istedim çoğu kez ama bi şekilde tekrar birleştik.canımcım madem bu kadr canın sıkılıyor ama şunuda üzerine basarak söylüyorum onun samimiyetine güveniyorsan eğer:ara güzelce konuş bak gurur yapma olgun güzel bi şekilde anlat duygularını.çünkü böyle olmaz sürekli.eşim artık dayanamadı bana evlilik teklif etti sorunu kökten halletti:))))))))))

aramadığım yer kalmıor seni sabahtan yatana kadaaar. sanırm hep seni sevecek kalbm son kez atana kadaaar.
sana gelsn bu şarkı arkadaşm :2:

iyi geceler bayanlar iyi yazışmalar aranıza bende geldim kabul ederseniz eger sevinirim

ahhh be canım keşke her erkek gibi olsa benimkisi ama cok zorları oynayan dik başlı bir adam kendisi keşke herşey kolay ve güzel olsa inanıyorum barışıcagz ama nezman barışıcagz beklemek cok zor işte onu tahmn edemyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…