kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

aaa bu olmadı işte canım ya şimdi olayı fazla sorgulamak bana düşmaz tabikide.ama ara verdiğine göre bayağı yıpranmışınızki buna mecbur kalmışssınız sende bu zaman içinde duygularını iyice gözden geçirki tekrar karar vermek zorunda kalırasn doğru ola neyse onda karar kıl.canını sıkma ve sana son bi tavsiye içinde kalmasın hiç bişey fikirleni paylaşmaktan kaçınma sonra içinde sıkıntı olur
evet cok yıpranmıştık ama hic bukadr uzun ayrılık olmamıştı daha öncedende ara vermştk hep aramıştı beni ara vrdgmisin 6 .7 nci gnü fln ama şmdi 2 hafta olcak nerdeyse hc aramadı beni :KK43: fikir derken ne gibi fikir anlamadm orasını canım

evet ama zaman bana acıdan üzüntüden başka bişey vermyor coook özledim onu coookk :KK43:

cnm bak ben mesela bu ara verme işini acayip uyuz oluyorum eski erkek arkadaşım banada demişti ara verelim diye bende hemen orada bitirdim.çünkü ara vermekle ayrılmanın hiç bi farkı yok.sonrasında hiç bişey değişmiyor insan acı çekiyor özlüyor ama zamanla geçiyor inan buna bak kendini bu kadar üzme daha yeni olduğu için şu an böyle düşünüyorsun

Kızlar memnun oldum tanıştığımıza. Benim yatmam gerek yarın İzmire gidiyorum 10 gün sonra görüşmek üzeree. Çok öptüm, kendinize çok iyi bakıın :) Beni özleyin :KK70:

evet cok yıpranmıştık ama hic bukadr uzun ayrılık olmamıştı daha öncedende ara vermştk hep aramıştı beni ara vrdgmisin 6 .7 nci gnü fln ama şmdi 2 hafta olcak nerdeyse hc aramadı beni :KK43: fikir derken ne gibi fikir anlamadm orasını canım

ah canım ya sen çok üzgünsün kıyamam.ara verme kararı kimden geldi?fikir derken ikiniz hakkındaki düşüncelerin eğer konuşacak olursan sevgilinle düşüncelerini anlat gurur yapma eğer karşındaki kişinin samimiyetine güveniyorsan güzelce konuş sorunlarınız hakkında oldun bi tavırla ortak bi noktada buluşun.yoksa devamlı böyle ara vermekle olmaz önce sorun neyse onu bitirmek lazım.kanımca...

cnm bak ben mesela bu ara verme işini acayip uyuz oluyorum eski erkek arkadaşım banada demişti ara verelim diye bende hemen orada bitirdim.çünkü ara vermekle ayrılmanın hiç bi farkı yok.sonrasında hiç bişey değişmiyor insan acı çekiyor özlüyor ama zamanla geçiyor inan buna bak kendini bu kadar üzme daha yeni olduğu için şu an böyle düşünüyorsun

yok canım bu bizim ilk ayrılıklarımız ilk ara verişlerimiz değil daha önce cok ara verdk barştk her defasnda da o aradı ama şuan neden aramyr beni :KK43: her defasnda bana yalvaran beni geri istyen oydu

Kızlar memnun oldum tanıştığımıza. Benim yatmam gerek yarın İzmire gidiyorum 10 gün sonra görüşmek üzeree. Çok öptüm, kendinize çok iyi bakıın :) Beni özleyin :KK70:

hadi canım sana güle güle öpüldün izmir güzel yer iyi değerlendir özlycz seni byy

yok canım bu bizim ilk ayrılıklarımız ilk ara verişlerimiz değil daha önce cok ara verdk barştk her defasnda da o aradı ama şuan neden aramyr beni :KK43: her defasnda bana yalvaran beni geri istyen oydu

ama diyorum ya tatlım ara vermek hiç bişeyi değiştirmez demekki oda yıpranmış sende yıpranmışsın. ama ben gurur yapmam diyosan bu sefer ilk adımı sen at

X