kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

düşününce çokta haklısın ama canım ya
daha araştırsak neler çıkar neler
yanı ne sacmalıklar cıkar kım bılır bılırsın belkı bıcak makas olayı var yhaa hamıle kadın anı otursa yada kalksa kesılse oraları makas gecse bı yerıne bıcak gecse bıyerıne allah korusun yanı bebıse zarar bıle verebılır ne cahıllık

kız bunu hiç duymadım ya ben anlamadım hatta nasıl bi daha anlat
sen minik süpürgeyi biliyonmu asıl
bebek doğunca bildiğin kapı önü çallı süpürgesi varya hani sarı olan
işte bebekten önce beşiğin bir yerine onu koyuyorlarmış
işte kötü huyları süpürgeyle beraber süpürünce dışarı gitsin diiye

ayyy ne güzelmiş o her kötu huy süpurgeyle supurulse dunyada kötu ınsan kalamazdı
makas bıcak olayı su canım koltuk bezının altına makas baska bı yere de bıçak koyarlar hamıle kadın içeri girdiinde makasın üstune oturrusa kız olur bıçağın üstune oturursa erkek olur nasıl yontem ama süper dimi

daha sacma bı test daha var bı bardagın yarısını süt yarısını ıdrarla dolduruyosun süt cürürse kız çürümesse erkek oluo :))))

ne testimiş bu cinsiyetmi belirleniyormuş benim annemde gününü geçiyormuş hamile kaldığı için korkmuş.komşumuzda ona idrarını kaynat kesilirse gebe değilsindir demiş.ben vardım belkide 10 yaşında annem banyonun içine küçük tüpü koymuştu idrarını kaynatmıştı..ALLAHIM o ne kokuydu ne kokuydu anlatamam. unutamam mümkün değil.hemen kardeşimi aldım dışarı kaçtım.belki 5 saat dışarda durdum.miğdem felaket bulanmıştı.sonuçta alamamıştı pişman oldu milletin lafına kandığı için.

makasa oturan kız bıcağa oturan erkekti dimi.bizimkiler hep yapar bunu.hepte tersi çıkar beğenmezseler ikinci defa bile denediler.kendi istedikleri olana kadar

ahaaaa bu daha süpermiş hay bizim kocakarılar neler de icat etmişler :))))) testı tutmassa bıde sen yanlış yapmıstır derler :)))

makasa oturan kız bıcağa oturan erkekti dimi.bizimkiler hep yapar bunu.hepte tersi çıkar beğenmezseler ikinci defa bile denediler.kendi istedikleri olana kadar
bıde yapıolar kadın her seferın de makasa yada bıçağa oturmuo bazen bıçağa bazen makasa oturuyo :))) nolcak şimdi ortaya karışık mı olcak:44::44::44::44: Allah korusun

kızzz o ne be makas bıçak pek saçmaymış valla oda

aman canım ya Rabbimden başka kimse bilemez ne olacağını
hayırlı olsunda kız erkek farketmez

demekki makas ve bıçaktan daha saçma şeylerde varmış
cidden ne pis kokar o ya tövbe estafur

bıde yapıolar kadın her seferın de makasa yada bıçağa oturmuo bazen bıçağa bazen makasa oturuyo :))) nolcak şimdi ortaya karışık mı olcak:44::44::44::44: Allah korusun

o ne kııız ortaya karışık
tövbe de canım ya işte bazsı insanlar batıl üretmekte çok ısrarcı
Allahım batıla yaklaştırmasın bizi

demekki makas ve bıçaktan daha saçma şeylerde varmış
cidden ne pis kokar o ya tövbe estafur

aklıma geldiği zaman koku hala sanki burnumun direklerinde. içime okadar işlemişki o kokuyu unutmak mümkün değil. bir evden yemek kokusu gelse belki seçemem ne pişdiğini ama sidik kaynatsalar hemen tanırım

tövbe estafurullah kız hem güldürdün hem midemi bulandırdın ya

cidden nasıl bir cehalet iğrenç ya
işte annendede var canım ya git bi doktora ver bi kan
hamile çıktımı bari canım ya annen

demişte zaten tahmin ettiğin gibi.sen yanlışlık yapmışndır demiş.
bılemzmıyım o yaşlıları daha yenı evlenmısım bı akrabaya zıyarete gıttık bayaramdı hep beraber kv kp kocam ben neyse kadın hoşbesettı bızı oturduk başladı bana saymaya sen okudum dıye kendını bişiy sanma cahılsın tabı teyze cahılım dıorum yokkkkk ole dıııl sen cahılsın anaaa dedım sıyırmıs galıba çattık tabıkı teyse sizin yanınızda tecrubelerınızın yanında biz ne bılırız kı ben dah 25 yasındayım sen 75 yasındasın 50 yas buyuksun benden tabıkı ben cahılim sen bılgılısın dedim yokkkkk cahılsın dıyo hala kaynanama baktım anladı lafı değiştirdi :))) kızın napıo okulu bıtırdı mı ne zaman evlencek dedı meğer karının yarasıymıs bu sefer ordan bı başladı da kurtuldum :))) yaslı teyzeler her seyı bılır canımmmm onlar nede olsa görmus gecırmıs :))))

o ne kııız ortaya karışık
tövbe de canım ya işte bazsı insanlar batıl üretmekte çok ısrarcı
Allahım batıla yaklaştırmasın bizi
yhaa benım gelının annesıne yapmıslar bı keresınde bıçağa oturmus bıda yapmıslar makasa oturmus bıda yapmısla yıne bıçağa oturmus sonra makasa oturmus ama bak emın olmak için bılımsel yontem kullanmıslar değerlerın ortalamasını almıslar 2 ker emakasa 2 kere bıçağa oturmus demışler hayır ola sonra

heee cidden çok biiliyorlar
idrar kanatma oayıyla sabit

canım birde tuz ekiyorlar hamilelere
şimdi hamile kişinin haberi olmadan saçına zıcık tuz ekiyorlar
eğer tuzu ektikten sonra ilk burnuna ellerse kesin kız
ağzına götürürse elini erkek çocuk
tabi bu arada çişi gelir tuvalete giderse kafadaki tuz la gideceğinden direk niyazi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…