kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

ii gceler bebişler @esra sultan @ arife yandankıvıran @ fatoş fhm ve yeni arkadaşlarımıız :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

Son düzenleme:
gayet işlek bir saatte burdaym topik ahalisi nerdee yokkk . isyana getrmeyin adamı haa :88::88::88::88::88:

ii gceler bebişler @esra sultan @ arife yandankıvıran @ fatoş fhm ve yeni arkadaşlarımıız :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

canım ne işlek saati ya ben o satte 2. uykumu uyuyordum
bu ara yoğunuz düğün hazırlıkları hızlandı
akşamada kuzenin oğlunun sünneti var
o yüzden çok gelemiyorum canım kusuruma bakmayın

kız o arifeye ne ad taktın Allah seni emi
çok uymuş ama arife duymasın :KK53::KK53::KK53::KK53::KK47::KK47::KK47: belkide duyar :KK47::KK47::KK47::KK47: bir kuş söyler belkide
ama yalvarırsan kk nın en güzel ablası sensin filan dersen söylemeyedebilirim :KK52::KK52::KK52::KK52: karar senin

Son düzenleme:

çok uymuş ama arife duymasın :KK53::KK53::KK53::KK53::KK47::KK47::KK47: belkide duyar :KK47::KK47::KK47::KK47: bir kuş söyler belkide
ama yalvarırsan kk nın en güzel ablası sensin filan dersen söylemeyedebilirim :KK52::KK52::KK52::KK52: karar senin

ovv çok meşgulsun bu aralar yaniii :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76: tabiki kk nın en güzel ablası sensiiiiiin :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

kayınvalıdem yaptı bana dun akşam saolsun bı kupa içtim sabah da kahvaltıdan sora bı kupa daha içtim bakalımmm gececekmıs gıbı durmuo kulaklarım da tıkandıı puffff

nasıl oldun canım ya iyimisin biraz daha
kayınvalideye bak be geline ne iyi bakıyor ama
karışmak gibi olmasında canım o bitkiselleride aşırı tüketme günde 2 fincandan fazla içme
nadirde olsa bazen bebeğe zarar verebiliyor muş

nasıl oldun canım ya iyimisin biraz daha
kayınvalideye bak be geline ne iyi bakıyor ama
karışmak gibi olmasında canım o bitkiselleride aşırı tüketme günde 2 fincandan fazla içme
nadirde olsa bazen bebeğe zarar verebiliyor muş
yok canım ne karısmSIU sen her turlu benden tecrubeısın grıbım gectı yhaaa ama belım aşırı ağrıyo üstelık mısafırım var bu akşama napacaammm bılmıomm bu arada başka hangı mesajımı alıntıladın canım sişlinmiş iletiler yazıo ve mesajhı açamıorum
:KK47:

evet canım ya cidden meğkulüm akraba düğünleri filan hep üst üste geldi işte
sağol canım zorlada dedirtmiş olsam teşekkür ederim:KK1::KK1:

zorlA SÖLEMEDM ki öle oldugnu bilorm zaten şekermm :21::21::21::21::21:
sanada iyi geceler fıstığım uyku tutmadı birazdan yatacam canım iyi uykular sana:KK68::126:
ahh ahhh uyku tuttugu bi günümüz var mı ki zateeen :KK31::KK31::KK31:

yok canım ne karısmSIU sen her turlu benden tecrubeısın grıbım gectı yhaaa ama belım aşırı ağrıyo üstelık mısafırım var bu akşama napacaammm bılmıomm bu arada başka hangı mesajımı alıntıladın canım sişlinmiş iletiler yazıo ve mesajhı açamıorum
:KK47:

beyaz tavşan mıııı :KK23::KK23::KK23::KK23: nie öle diosun kocana bakiiim :nazar::nazar::nazar:

kulaklarım çınladı sizdiniz demek :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:
yandankıvıran hih ii iyi yazdım bunu
oynak balina gösteririm sana
esram sende gül bakalım :KK20::KK20::KK20::KK20:

kulaklarım çınladı sizdiniz demek :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:
yandankıvıran hih ii iyi yazdım bunu
oynak balina gösteririm sana
esram sende gül bakalım :KK20::KK20::KK20::KK20:

oynak balinam benim :KK37::KK37:
süpürgeli cadımmm
eeee başka ne desem bilemedim demek yandankıvıran hıhhh
o süpürgeyle kovalarım seni valla varyaa:KK37::KK37::KK37::KK37:

ımm ben aslnda kem küm ne desem kiiii . bebegim benmmmmm :KK54::KK54::KK54::KK23::KK23::KK23::KK23:

X