kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

iim fatoş hanım siiiiizzz ? ? :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3: yaa hepmz buralardayz çok ii yaa . fatoşu uzun zamandır görmorm ben :KK51::KK51::KK51:
fazla girem,yorum canım ya hamilelik mehmet giremedim karnım artık patlıyacak durumda yatamıyorum bel ağrılarım mahfediyor artık sağlıklı olsun da inşallah doğsun istiyorum canım zor yz hele 2'ci hamilelik daha farklı oluyor öptüm canım seni
sağolasın canım duanı eksik etme
demek senin tavşan sever oğlunda sezeryandı
doğumdan sonra bakacak kimin kimsn varmı canım
gerçi kaynananlar yakındı sanırım ama yanlışmı hatırladım

var canım kendi annem annem var canım annem benim o bana yeter mehmedide biz götürecez diyorlar doğumdan sonra ya bakalım dayanıpta gönderebilirsem insanın kendi anası başka canım ya :KK19::KK19:

evet canım bi ara giremedim malesef
daha sonrada unutmuşumdur o yüzden yazmamışımdır canım be ni m yoksa yazmazmıyım kız aşk olsun
seninki abi olmaya hazırmı inş bebşi kıskanmaz kuzum öpüyorum seni koccaman

4 gözle bekliyor şöyle hazır abi olmaya ama doğunca belli olur canım o kıskanıp kıskanmıyacağı artık
bende seni öpüyorum canım Allaha emanet ol bay:KK52:

adım semra 26 yaşındayım 8 aylık bi bebişim var :) muhasebeciyim ama şu anda işe ara verdim..

semracım ne zaman istersen gel muhabbetimize katıl
bebişin var demek Allah bağışlasın
bende esra 31 yaşındayım ankarada yaşıyorum evliyim
kıyafet tasarımcısıyım ancak şu an çalışmıyorum
birde senden dileğim kime cevap yazacaksan alıntı ile cevapla butonuna basarak yazki
yazdıklarına cevap verebilelim ve kaynaşalım
her zaman beklerim topiğede

fazla girem,yorum canım ya hamilelik mehmet giremedim karnım artık patlıyacak durumda yatamıyorum bel ağrılarım mahfediyor artık sağlıklı olsun da inşallah doğsun istiyorum canım zor yz hele 2'ci hamilelik daha farklı oluyor öptüm canım seni

var canım kendi annem annem var canım annem benim o bana yeter mehmedide biz götürecez diyorlar doğumdan sonra ya bakalım dayanıpta gönderebilirsem insanın kendi anası başka canım ya :KK19::KK19:

hımm iyi canım ya Allah anneciğine yardım etsin
hayırlı doğum olsun inşallah
kayınvaliden yakındı dimi canım senin nasıl bari yyolundamı herşey

hımm iyi canım ya Allah anneciğine yardım etsin
hayırlı doğum olsun inşallah:emir_bebek:kayınvaliden yakındı dimi canım senin nasıl bari yyolundamı herşey

amin canım benim sağol evet canım altlı üstlü oturuyoruz köye ev yaptırma telaşındalar öyle onunla uğraşıyor bi yapılsaydı yazık onun tasasında hjerşey yolunda Allaha şükür birtek Hasan Ömerde doğsaydı sağlıkla dayanaamıyorum artık bel ağrılarımdan
Seni öpüyorum canım kendine iyi bak öptüm:KK49:

amin canım benim sağol evet canım altlı üstlü oturuyoruz köye ev yaptırma telaşındalar öyle onunla uğraşıyor bi yapılsaydı yazık onun tasasında hjerşey yolunda Allaha şükür birtek Hasan Ömerde doğsaydı sağlıkla dayanaamıyorum artık bel ağrılarımdan
Seni öpüyorum canım kendine iyi bak öptüm:KK49:

hımmm anladım canım açıkçası annem doğuma gelecek diyince kayınvalidenle kötü bişeyler oldu sandım üzüldüm
anne gibisi yok canım iyi olur yanında olması
belinmi ağrıyor canım ya kıyamam ağırlaştı ufaklık tabii o yüzdendir
heycan vardır dimi canım eniştede de sende de
sağ sağlim doğsunda canım ya biraz seni yoracak işte
bu zorluklar geçer işte bu yüzden cennet annelerin ayağının altında
kendim yaşamadım evet ama sizlerden duydukça bu zorlukları anacığımı daha çok seviyorum
kendine dikkat et emi :KK16::KK16::KK16:

kızlarrr ben çok hastayım :2::2:öksürmekten hapşırmaktan boğazım kurudu sesım kısıldııı ateşim yok ama burbum tıkalı süreklı kan akıo ınce ınce noluo bana :2::2::2::2: puffffff yhaaa

kızlarrr ben çok hastayım :2::2:öksürmekten hapşırmaktan boğazım kurudu sesım kısıldııı ateşim yok ama burbum tıkalı süreklı kan akıo ınce ınce noluo bana :2::2::2::2: puffffff yhaaa

canım çok geçmiş olsun
kıyamam sana ya ilaçta içemessin hamiş olduğun için

canım çok geçmiş olsun
kıyamam sana ya ilaçta içemessin hamiş olduğun için
içemiom yhaa anca limon yıyom o da bıraz kesıyo baş ağrısı da hiç durmuo kronıklestı allahım herkes ılk 3 ay kötu olur bende 3 ay hiçbişe olmadı 3. bıttı mıde bulantıları hastalıklar basladı yhaaa :KK25::KK25:

canım kapatırmıyız topiği ama bu ara çok toplanamıyoruz
bende bi bakıp çıkıyorum genelde yorgunum bu ara
kaynımın düğün hazırlıklarından dolayı
yanı en son ben yaazmısım zelıhaya sabah baktım sonrada kımse konusmamıs :KK43:(( bu arada elbısenı çok merak edıorum:76::76:

hımmm anladım canım açıkçası annem doğuma gelecek diyince kayınvalidenle kötü bişeyler oldu sandım üzüldüm
anne gibisi yok canım iyi olur yanında olması
belinmi ağrıyor canım ya kıyamam ağırlaştı ufaklık tabii o yüzdendir
heycan vardır dimi canım eniştede de sende de
sağ sağlim doğsunda canım ya biraz seni yoracak işte
bu zorluklar geçer işte bu yüzden cennet annelerin ayağının altında
kendim yaşamadım evet ama sizlerden duydukça bu zorlukları anacığımı daha çok seviyorum
kendine dikkat et emi :KK16::KK16::KK16:

tamam canım senle aynı şehirde olmak isterdim esra biliyormusun seni, öpüyorum canım:KK54::KK54::KK19::KK19::nazar::nazar::KK16:

içemiom yhaa anca limon yıyom o da bıraz kesıyo baş ağrısı da hiç durmuo kronıklestı allahım herkes ılk 3 ay kötu olur bende 3 ay hiçbişe olmadı 3. bıttı mıde bulantıları hastalıklar basladı yhaaa :KK25::KK25:

haklısın canım ya hamiş olmanın zorluğuda bu işte
canı sağolsun benim kuzunun ya annesini bira hasta etti ama sevgisiyle unutturur o
cinsiyet ne zaman belli olcak ya dayabamayacam artık:KK1::KK1::KK1:

yanı en son ben yaazmısım zelıhaya sabah baktım sonrada kımse konusmamıs :KK43:(( bu arada elbısenı çok merak edıorum:76::76:

canım zeliş okula younlaştı heralde gelmiyor bu ara
elbisemi daha dün aldım tadilattaydı canım yaka kısmı çok açıktıda
resim çekince koyarım canım
yada yollarım özeline
bu arada aklıma geldi sen lisedemi görev yapıyorsun ilk öğretimdemi

tamam canım senle aynı şehirde olmak isterdim esra biliyormusun seni, öpüyorum canım:KK54::KK54::KK19::KK19::nazar::nazar::KK16:

aaa neden canım arkadaş olmak içinmi ben sana burdanda yeterim tatlım
bi sıkıntın olursa her zaman paylaşmak isterim
konuşmak istiyordun sen sanırım
dur özeline tel nomu yazayım canım ararsın müsait olunca
ben buradan tanıştığım birçok arkadaşla konuşuyorum zaten

ne gelmiyon kız topiğe yolarım seni süpürgeli cadı:KK55::KK55::KK55::KK55:
geldim benm canm yolmaaaaa :2::2::2::2::2::2:

ohaa dkkat et kız kendne geçiştirme doktora git ..
amin saol canm yaaa :KK53::KK53:

X