kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

kıymetliyimdir heralde canım yhaaaa kardeşceizim evli orda yavrum o da aşk ugruna nerelere gitti kız akrabamız ama doğma buyume almanyada

bi konu olmuştu ben bişiler sormuştum sende cevaplamştnn ben sonra akşamları hep tweetyyyyy nerdesiin die bagırıodum topiktee seni çağırıodum ee hayat nası gdio anlat anlat

Böyle olmustu dimi iyi hatirlattigin iyi oldu

Bos gezenin bos kalfasi olarak takiliorumm sen napion bakim

eft dkkat edorm .sen tombik te güzelsn boncuguuum hadi hemen git gel de özletme
ben burda beklorm seni .sadece hergün gremorm ama illaki yazarmm

geldim canım nasılsın neler yaptın
çok özledim seni ama ya zor oluyor net olmayınca
varmı havadisler canım forumdan

hımmmm anladım canım işte aşk nelere kadiiirbu arada geldim canım ben ailemin yanındaydım bir süredirneler yaptın nasılsın
hoşgeldın canım merak etmıstım senı bu kız nıye gelmedı dıye napıyım canım ayrı kaldığımız bu süre de bende evımı yerleştırdım kutu gıbı olduuu ayy ama çok da guzel oldu çok beyendım son halıni hamılelık bıraz belımı arıttı bu ay ama belkı tasınma olayındandır çunku benim canım pek rahat deil iş yaptım kılo da var belım aaarıyo işte sonuçta yürüyüsten geldık kocısımle sen neler yaptın görusmeyelı

içine sinmiş evin belliki hayatım çok sevindim allahım huzurla oturmayı evladını sağlıkla o evde kucağına almayı nasip etsin
bebiş iyidir inşallah canım ne zaman belli olacak cinsiyet unuttum ben
sağlıklı olması önemlidir elbet ama ben pek merak ederim işte ya
kendini yorma canım işe başlayana kadar dinlen artık
senin eş ne iş yapıyor canım belki sordum ama unutuveriyorum işte ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…