kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

selam tatlı güzel bayanlar...mercimek batı yaptım enfes olmuş hepinizi bekliyorum.eminim çoğunuz bilmiyordur ama mikemmel bi lezzet denemenizi tavsiye ederim.

Aaaaaa bende bi tabak alırım valla eminim süper yapmışsındır

ben biliyorum onu canım geliyorum yemeye
şu anda vaktim yok ama
geceye doğru burdayım gitme tamam mı

gece bende burda olıııciimmm

adreanna;25420580]iyiyzz .seeeen?? [/QUOTE]

bende iyiyim cnm

kızlar tuaf olmazsa bişey sorcam hangi marka detarjan kullanıyorsunuz ben omo kullanıyorum ama değiştrcem fikri olan varmı şöyle hoş kokulu bişey olsun

kızlar tuaf olmazsa bişey sorcam hangi marka detarjan kullanıyorsunuz ben omo kullanıyorum ama değiştrcem fikri olan varmı şöyle hoş kokulu bişey olsun

Ya deterjanların fiyatları cep yakıyor :44: Ben genelde tursil alıyorum cnm fiatı uygun olduğundan

Ya deterjanların fiyatları cep yakıyor :44: Ben genelde tursil alıyorum cnm fiatı uygun olduğundan

evet gerçekten pahalı ama ben takıntılıyım biraz bu konuda illa güzel kokması lazım omoda gerçekten pahalı.seninkinin kokusu güzelmi kalıcımı

canım ben persil jel ekspert kullanıyorum hem sııvı leke bırakmıyor hemde daha çok ekonomik

iyiyim canım sağol bu akşamda gelmesen kendime yeni geyikçiler bulcaktım

aaaaaaaa ne kadan ayıp küserim haa
:))))))
eeee canım nasılsın bakalım anlat biraz ben bu gün çok yorul pazara gittim kocamda geldi ama sonunda dayanamadı bastı gitti tam sinir patlaması yaşadık.:))))))))))))))

onları biz her gün yaşıyoruz canım
biz gnelde evdeydik bugün kocam izinliydi
deterjan knusunda yorum yaptım ama diğer sayfada kaldı
bazen üste atlıyor mesajlar ya

onları biz her gün yaşıyoruz canım
biz gnelde evdeydik bugün kocam izinliydi
deterjan knusunda yorum yaptım ama diğer sayfada kaldı
bazen üste atlıyor mesajlar ya

aman olur böyle vakalar diyelim:)evet persil de iyi marka aklımda bulunsun.uff bende titizlik sorunu var yaaa

bendede var o canım karıı milleti işte takacak şey arıyor
sürprizden sonra iyiydiniz ama yinemi kaçtı ayar

:)yok bu sefer haklıydı ses çıkarmadım hiç sevmez pazara gitmeyi falan.ama eve geldiğimde yemek hazırdı yoruldum diye hazırlamış yine garibim ALLAHA şükür sorun yok:)))))))

:)yok bu sefer haklıydı ses çıkarmadım hiç sevmez pazara gitmeyi falan.ama eve geldiğimde yemek hazırdı yoruldum diye hazırlamış yine garibim ALLAHA şükür sorun yok:)))))))

sevindim canım sorun olmamasına
yine tenha ama gelirler birazdan
anlat biraz nasıl geçiyor vakit evdemisin hep
bide ismini yine unuttum ya :18::18::18::18::18:

sevindim canım sorun olmamasına
yine tenha ama gelirler birazdan
anlat biraz nasıl geçiyor vakit evdemisin hep
bide ismini yine unuttum ya :18::18::18::18::18:

valla pak evde durmuyorum gezerim arkadaşlara giderim öyle eşim evdeyken evde olurum ama yemekti temizlikti derken zaman geçiyor işte.
evet yine sessiz topik yaa ama daha erken yaz olduğu için anca...adım arife canım :)

valla pak evde durmuyorum gezerim arkadaşlara giderim öyle eşim evdeyken evde olurum ama yemekti temizlikti derken zaman geçiyor işte.
evet yine sessiz topik yaa ama daha erken yaz olduğu için anca...adım arife canım :)

arifecim biliyorum adını unutmadım bu sefer şaka yaptım
gezmek iyidir ya ben pek gezemem canım sevmiyorum çok evcimenim daha çok
gelirler ya bazı arkadaşlar sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…