kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

arifecim biliyorum adını unutmadım bu sefer şaka yaptım
gezmek iyidir ya ben pek gezemem canım sevmiyorum çok evcimenim daha çok
gelirler ya bazı arkadaşlar sanırım

vayyy gözlerim yaşardı:)canım evde yalnız kalmaktan sıkılıyorum onlarda bana gelir bide görümcem var burda onunlada zaman geçiririm öyle yani

vayyy gözlerim yaşardı:)canım evde yalnız kalmaktan sıkılıyorum onlarda bana gelir bide görümcem var burda onunlada zaman geçiririm öyle yani

iyi canım ya bende sıkılıyordumda burayı buldum işte bide seni buldum En Büyük KK
el işleriyle falan meşgulmüsün elinden gelirmi

iyi canım ya bende sıkılıyordumda burayı buldum işte bide seni buldum En Büyük KK
el işleriyle falan meşgulmüsün elinden gelirmi

aslında yapabiliyorum ama şimdi yapmıyorum annem o kadar şey yaptıki eksik bişey kalmadı el işi yapmaktan sıkılıyorum bide yaa:.(sen yapıyorsun galiba ssen becerlisin yaparsın canım

aslında yapabiliyorum ama şimdi yapmıyorum annem o kadar şey yaptıki eksik bişey kalmadı el işi yapmaktan sıkılıyorum bide yaa:.(sen yapıyorsun galiba ssen becerlisin yaparsın canım

yapabiliyorum ama yapmıyorum canım ya bende sıkılıyorum valla
arada çeyizlik falan işte evlenecek pek kimse kalmadı çevrede
becerikli olduğum kanısı için teşekkür ederim

yapabiliyorum ama yapmıyorum canım ya bende sıkılıyorum valla
arada çeyizlik falan işte evlenecek pek kimse kalmadı çevrede
becerikli olduğum kanısı için teşekkür ederim

aman hem artık el örgüsü pek kullanılmıyor.ya bu kızlar nerde kocalar yanlarında unuttular bizi:)

yok hayatım sıkılmadımda hani topik şenlensin kız o bakımdan.gelincede bekarları evlendirelim kırıp bacaklarını evde otursunlar:)

aynen canım ya evlerinnin kadını olsunlar :KK6:: bi zeliha var zatenn pek tatlı :KK16:
dün taniştık dedim ona sen evvlen gelinlik tasarlıcam sana
bu arada avatarına bi resim kosana daha güzel olur

aynen canım ya evlerinnin kadını olsunlar :KK6:: bi zeliha var zatenn pek tatlı :KK16:
dün taniştık dedim ona sen evvlen gelinlik tasarlıcam sana
bu arada avatarına bi resim kosana daha güzel olur

ooo gelinlikte bedavaya bende ona birini ayarlym tamamdır bu iş:)valla doğru diyosun bi resim koyuym

arife iyi oldu avatar canım güzel

teşekkür ederim canım bu fotoyu çok beğeniyorum yaa:)ayrıca ben sana hiç git dermym kız senin iyiliğin için tatlım.senin sürekli başın ağrıyor neden yanlış hatırlamıtorsam geçen yine söylemiştin.

teşekkür ederim canım bu fotoyu çok beğeniyorum yaa:)ayrıca ben sana hiç git dermym kız senin iyiliğin için tatlım.senin sürekli başın ağrıyor neden yanlış hatırlamıtorsam geçen yine söylemiştin.

canım sağol bende migren var zaten hep ağrır başım
bu ağrı yüzünden hayat standardım yerlerde inanki
ama bu sefer farklı bi ağrı ve uğultu var yarın gitcem bakalım

X