kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

tabiki masraflı canım ben takı yapmam ama işleme yapıyorum masraflı biliyorum yani
üşenmede koy bir gün bakalım ama lütfen ben çok severim ya

tamam cnm en kısa zamanda koymaya çalışıcam bu haftada hiç evde duramadımm
yarında kayınvalideme gidiyoruz pazar geliriz haftaiçi anneme gidicemm ama böyle iyi oluyoo gezmek.
evde duruncaa kafamda kurup duruyorumm.:44:

çok haklısın insan yalnızken çok düşünüyor bende öyleyim canım
kaynananı seviyormusun

çok haklısın insan yalnızken çok düşünüyor bende öyleyim canım
kaynananı seviyormusun

seviyorum asllında iyilerdir ikisidee ama ne kadar iyi olsada bazı şeylerini sevmiyorumm
adı üstünde kaynana işteeeeee
mecbur gidiceğiz eşimin amcasının kuranı varmışş
sen severmisin kayınvalideni aranız nasıl

Son düzenleme:
Kızlar ben kaçar koçiş bekliyo pc yi..
sohbette edemedimm doğru düzgünnnnnnn
çamaşırlarda makinadan çıktı onlarıda asayım sonra gelirimm belkii iyi sohbetler sizeeee

hımmm iyi bakalım ya azcık sevsinler babanesi pek sevmiyormu bebişi canım

misafir gelirse yada dışardaysak sever gıbı yapıyoo genelde pek çocuk sevmezz oo hatta ınsan sevmez görümcemin çocuklarınıda öle sevmezdi aman benım sevgım herkesınkinin yerıne fazlasıyla yeter artar bile

iyi aramız canım yakınız zaten her gün bir aradayız ama bazen anlaşamadığımız oluyor tabii genel durum iyi ama

hımmm iyi bakalım ya azcık sevsinler babanesi pek sevmiyormu bebişi canım

misafir gelirse yada dışardaysak sever gıbı yapıyoo genelde pek çocuk sevmezz oo hatta ınsan sevmez görümcemin çocuklarınıda öle sevmezdi aman benım sevgım herkesınkinin yerıne fazlasıyla yeter artar bile

iyi aramız canım yakınız zaten her gün bir aradayız ama bazen anlaşamadığımız oluyor tabii genel durum iyi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…