kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

anladım canım sorun değil eşin isterse çık yani bi sorayım demiştim nasılsın diye gezmektenmi yoruldun bakim neler aldın

anladım canım sorun değil eşin isterse çık yani bi sorayım demiştim nasılsın diye gezmektenmi yoruldun bakim neler aldın

tamam cnm sağolll ..hiçte unutmazsın cnmm benimm..
evt cnm ya egzmekten yoruldum arkadaş çağırdı gidelimm diyee benim zevkime güvenir bişey alıcaksa beni götürürr..
öyle giddik ama artık hemen başım ağrıyooo fazla gezemiyorumm
bişey almadım cnm ya giysi olarak almadımm yani ufak tefek şeyler aldımm ..ben takı kursun agiidyorum onunla ilgili bazı malzeler aldımm.
sen neler yaptın bakalımm evdemiydin...

evdeydim genelde canım ya bi ara kuaföre gittim bende şte sora evdeydim
takılarınnı koycaktın hani bakacaktık canım
sen onları satıyormusun yoksa kendin içinmi yapıyorsun

evdeydim genelde canım ya bi ara kuaföre gittim bende şte sora evdeydim
takılarınnı koycaktın hani bakacaktık canım
sen onları satıyormusun yoksa kendin içinmi yapıyorsun

cnm koyucamda ufff hep unuturyorumm yada tembellik yapıyorummmm
yok cnm ya hiç satmadım ama satmayı düşünüyorum bu sene çünkü birsürü oldu elimde takılar bende hiçtakmam
aslında yaptıklarım güzel ve gerçekten emek isteyen şeyler ama ben fazla takı takmayı sevmem
elimde ne yapıcam ben yap yapp takıları,bide inan geçen seneden beri o kadar para verdimki boncuklaraa ..masraflı yani bu takı işi

tabiki masraflı canım ben takı yapmam ama işleme yapıyorum masraflı biliyorum yani
üşenmede koy bir gün bakalım ama lütfen ben çok severim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…