kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

bişidicem ben ama, bişiydicem gitmiş hoşçakal diycektim..
neyse ben kaçar akşam şerifleriniz hayır ola kızlar... :KK3::KK3::KK54::KK54::KK54:
grüşürük..

babası baş edemedii çıkmak zorunda kaldım kızlar uyuttumda geldımm sizedeıyı geceler sardunyam yarındersın unutmaa :KK3::KK3:

tesekkurler ıyıyım. sızı sormalı? ben aslında merak ettıgım bır seyı ararken buldum bu sıteyı. ve ılgılı konuya da yazdım ama kımse cevap vermedı:s bıraz parlamak lazım sanıorum kı:S

tesekkurler ıyıyım. sızı sormalı? ben aslında merak ettıgım bır seyı ararken buldum bu sıteyı. ve ılgılı konuya da yazdım ama kımse cevap vermedı:s bıraz parlamak lazım sanıorum kı:S

iyim tşk canım..
evet şimdi profiline baktım ve sorunu gördüm :KK34:
ben evliyim ama hiç korunmadım canım.. :KK1:

ya ben de evlı olmasam korunmam da, su an ıcın mecburen bı korunma olayına gırıyoruz canım:) gerı mı cekılıyor kı esın?

ee bu harıka ki canım:) ya negzel korunma derdınız yok eheh:) ya bı de her gun ılıskıye gırıoruz nerdeyse. ıyı bı yontem bulmam lazım:S

keşke bebeğimiz olsaydıda korunsaydık hayırlısı olsun diyelim..
ee canım sizde biraz sabredinde evleninceya kadar, hem ozamanada tadı olsun :KK1::KK1:

ya sanırım yapmadan duramayız:/ uf utandım. cunku cok guzel bır ılıskımız var canım.
acaba evlenınce tutkumuz azalır mı kı? bundan cok korkuyorum:S

biz evlendikten sonra yaşamayı tercih ettik ve kesinlikle böle daha güzel bence,
tabi herkesin isteği bu bilemicem..
ya benim çıkmam lazım canım kusura bakma, kocişimle çay içicezde :KK17::KK16:
görüşürüz. ii akşamlar :KK3::KK3:

X