kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

çok haklı adam canım ya
bi sohbet etcek insan yok sıcak yemek yok hatta bi çayyy demleyeni bile yok yazıktır yani kendine acımıyorsan enişteye acı bari:KK1::KK1::KK1:

ayy kız alemsin haa:KK9: evet hepsini geçte çaysız hiç olmaz geldim geleli herife çay demliyom evde çay kalmadı :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

çok haklı adam canım ya
bi sohbet etcek insan yok sıcak yemek yok hatta bi çayyy demleyeni bile yok yazıktır yani kendine acımıyorsan enişteye acı bari:KK1::KK1::KK1:

ayy kız alemsin haa:KK9: evet hepsini geçte çaysız hiç olmaz geldim geleli herife çay demliyom evde çay kalmadı :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ha hatırladım canım senin soradan geldiğini demiştin anlatmıştın özel bi msjla hatırlıyorum
dün biraz sinirliydin sanki canım ya şimdi nasılsın

ewt eşime sınırlenmiştimneyseki hiç kinci değilimm hemen unutyorum neden sınırlendığımı genelde şımarıklık olsun dıyede sınırlendiğim oluyoo dunde onlardan bırydıı :)

ewt eşime sınırlenmiştimneyseki hiç kinci değilimm hemen unutyorum neden sınırlendığımı genelde şımarıklık olsun dıyede sınırlendiğim oluyoo dunde onlardan bırydıı :)

hepimiz benzer şeyler yaşıyoruz canım önemli olan büyütmemek bencede
kinci olmamak çok ama çok güzel

canlar ya ben çıkmak zorundayım eşim çıkıyorda kaynanamda beni çağırdı oraya gidecem kusura bakmayın daha sora devam edelim olmazmı

canım bu konuda hiç cimri olamadım ya inan
ama bu akşam eşim spora gidecek şimdi çıkacak o yüzden demlemedim tek içilmiyo ya :KK1::KK1:

haklısın balım ben şimdi bol keseden dağıtıyorum çayları ama bikaçgün sonra cimrileşicem zira adetime azkaldı ozaman cay demlemeye takatim olmuyo :KK9::KK9:

X