kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

Filiz'cim Rabbim yardımcın olsun inşallh hayırlı sağlıklı bebeğin olsun hayallarin aydınlık dolsun
inşallah isteyen dileyen her bayanın bu dileği kabul olsun inşallah

cnmmamin ne güzel dualarr nasılsın ıyımısın bu aradaa hiç göremıyorum artık senıı gırmıyomusun mehmet nasıll buyuyormu

evt ya beni takip eder oldunnnnnnn

inşallah cmm sen hemen düşünüyomusunnn..bebişşş...

ama itiraf et sende benden hoşlandın
ben sanalda olsa canım biriyle birşeyimi paylaşmışsam onu asla bırakmam ve unutmam istersen kızlara sor hepsini msjla yoklarım huyumdur
benim için 1 fincan kahvenin 40 değil 40000 yıl hatrı vardır

evt ya beni takip eder oldunnnnnnn

inşallah cmm sen hemen düşünüyomusunnn..bebişşş...

istiyoruz canım ama eşimin işi gereği biz şehir şehir ülke ülke gezicez
ne zaman nereye gideriz belli değil eşimde bi şeyler belli olsun öyle olsun
seni için zor olur yanlız diyor nasip belki olur öyle yani

amin canım sen ne yaptın düzene girmeye başladınmı biraz
enişte çok dağıtmışmı evi itiraf et hadi

yok kız evi dağıtmamış ama tozlanmış eşyalar, camlar yağmur lekeleri olmuş okadar..
eşim çok tittizdir esra görsen bazen benim temizliğimi beenmez

Filiz'cim Rabbim yardımcın olsun inşallh hayırlı sağlıklı bebeğin olsun hayallarin aydınlık dolsun
inşallah isteyen dileyen her bayanın bu dileği kabul olsun inşallah

Aminn sağoll cnmmm...
inşallahhhhh ben ve benim gibi evlat hasretiyle yanan herkesin inş dileği kabul olurr
dualrın benii duygulandırdııııııııı gerçektennnnnn cnmmmmmmmm
Allah razıı olsunn
senin oğluşun var dimi yanlış değilim inş.sayfalar ilerlediği için takip edemiyorummmm
eğer öyleyse allah baığşlasın yavrunuu:26:

gerçekten öledir benim sadık arkadaşımmm

yok kız evi dağıtmamış ama tozlanmış eşyalar, camlar yağmur lekeleri olmuş okadar..
eşim çok tittizdir esra görsen bazen benim temizliğimi beenmez
işin çok zor ozaman cnmyaa sürekli diken üstünde bazen ınsan işleri seriyorrr tembel gelıyor senın öle bi şansın yok demekki benım eşimde nezaman temızlık yapıcak olsam kavga çıkarırr dağınıklığı sevmez ama o temizlik telaşına kızıyor snaırım
ya kızlar bu a.e.o nedir ya bana biri açıklarmı

allaha emanet ol demek cnmm :))))))))))

cnmmamin ne güzel dualarr nasılsın ıyımısın bu aradaa hiç göremıyorum artık senıı gırmıyomusun mehmet nasıll buyuyormu

evet canım iyiyim mehmetde iyi sana bikaç cevap yazdım ama görmedin herhalde esraya ble ebru dedim yani sen nasılsın canım iyimisin ahmet efe nasıl inşallah iyi düşünelim iyi olsun esrama dua ettim allah birimizden birimizin sesini duyar inşallahh

ha anladım canım kısaltmaları pek çakmamda ben sağolasın

ya kızlar bu a.e.o nedir ya bana biri açıklarmı

Ayyyyyyy cnm yaa ne güldüm
ooo Allaha emanet ol demek (a.e.o)

nasip cnm zamanı gelince olur inş.. daha yenisiniz zatenn evliliğiniz otursun hemde biraz evliliği yaşarsınız eşinin işi dolayıı
biraz dolaşıcakmışsınız ama bebiş olana kadar zamanı değerlendirinn..

aaaaaaaaa hoşlandımm tabii şeker gibisinnnnnnnnn...
bende senii tanıdımm gerçekten hatırbilirsinn hemen mesaj gönderiyosun
bende unutmam zaman geçse bile bendee mesaj atarımmmm..sorarımm..

cnm sayflar bır ara rüzgar gıbı geçiyordu kendı yorumlarımı bıle kaybedıyordum görmedım ıyı ahmet efe azıcık grip oldu benden geçti burnu akıyorr sorma sümüklü olduu artık sılmeyede kıyamıyorum acıycak dıyee bugun pamukla sılmeyı keşfettım çok rahatsıız olmuyorr ozaman :) kıyabında dua etmekdahada güzel cnmm aklına geldikçe banada ett hayırlı bır ömür için birde efeyee kardeş gelsın dıyee :))) birde ece olsa fenamı olurr

amin canım çok sağol sendende Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…