kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

işin çok zor ozaman cnmyaa sürekli diken üstünde bazen ınsan işleri seriyorrr tembel gelıyor senın öle bi şansın yok demekki benım eşimde nezaman temızlık yapıcak olsam kavga çıkarırr dağınıklığı sevmez ama o temizlik telaşına kızıyor snaırım

allaha emanet ol demek cnmm :))))))))))

oda evdeyken yanımda otur der ama ben eve geldiğimde temiz olsun mis gibi yemek koksun der..
ama nerde herzaman canım istemiyo işte.. :KK33::KK33::KK36::KK36:

cnm sayflar bır ara rüzgar gıbı geçiyordu kendı yorumlarımı bıle kaybedıyordum görmedım ıyı ahmet efe azıcık grip oldu benden geçti burnu akıyorr sorma sümüklü olduu artık sılmeyede kıyamıyorum acıycak dıyee bugun pamukla sılmeyı keşfettım çok rahatsıız olmuyorr ozaman :) kıyabında dua etmekdahada güzel cnmm aklına geldikçe banada ett hayırlı bır ömür için birde efeyee kardeş gelsın dıyee :))) birde ece olsa fenamı olurr :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

aminnn canım inşallah ben de istiyorum 2 ciyi nasip inşallah bende bitane kızım olsun istiyorum tabi önce sağlık ece fena olurmu canım sütten kestin mi geçmiş olsun canım bu arada

Ayyyyyyy cnm yaa ne güldüm
ooo Allaha emanet ol demek (a.e.o)
:KK9::KK9::KK9::KK9:

nasip cnm zamanı gelince olur inş.. daha yenisiniz zatenn evliliğiniz otursun hemde biraz evliliği yaşarsınız eşinin işi dolayıı
biraz dolaşıcakmışsınız ama bebiş olana kadar zamanı değerlendirinn..:KK34::KK34:

aaaaaaaaa hoşlandımm tabii şeker gibisinnnnnnnnn...
bende senii tanıdımm gerçekten hatırbilirsinn hemen mesaj gönderiyosun :KK31::KK31:
bende unutmam zaman geçse bile bendee mesaj atarımmmm..sorarımm..:KK16::KK16::KK16::KK16:

niye güldünki amaaa napıyım kısaltmalardan çakamıyorum ama sağolun öğrendim saynizde

sağol sende şekersin
sen aramasanda ben bulurum merak etme
inşallah sevinçlerimiizi mutluluklarımızı paylaşacağımız anlarda gelecek filizim çok umutluyum
senden kendimden esra dan cemremden hepimzden

sağolasın canım benim ya
günleremi gidiyorsun sen bu ara benimde altın günüm varkiiiii

çok güzel canım mehmet uyandı ben çıkıyorum canım kızlarrr allaha emanet olun hepinizi öpüyorum tekrar görüşürüz inşallah iyi geceler sizlerle olsun

Ayyyyyyy cnm yaa ne güldüm
ooo Allaha emanet ol demek (a.e.o)
:KK9::KK9::KK9::KK9:

nasip cnm zamanı gelince olur inş.. daha yenisiniz zatenn evliliğiniz otursun hemde biraz evliliği yaşarsınız eşinin işi dolayıı
biraz dolaşıcakmışsınız ama bebiş olana kadar zamanı değerlendirinn..:KK34::KK34:

aaaaaaaaa hoşlandımm tabii şeker gibisinnnnnnnnn...
bende senii tanıdımm gerçekten hatırbilirsinn hemen mesaj gönderiyosun :KK31::KK31:
bende unutmam zaman geçse bile bendee mesaj atarımmmm..sorarımm..:KK16::KK16::KK16::KK16:

evet canım daha çok yeniyiz anca alışıyoruz evliliğe birbirimize
gezmekte gözümüzde büyüyor baya nasip ama istiyoruz ikimizde :26:

aminnn canım inşallah ben de istiyorum 2 ciyi nasip inşallah bende bitane kızım olsun istiyorum tabi önce sağlık ece fena olurmu canım sütten kestin mi geçmiş olsun canım bu arada

5 aya kadar zorla emdı cnmyaa keşke emseydı hevesım kursağımda kaldı senın yaşın ufak cnmya acele etme tabı yınede senın bıleceğin iş inşallah allah önce olmayanlara sonra bızlere nasip etsınn benım aslında ıkıncıde umudum yok ama yınede allahtan umut kesılmez ddeyip hayal kuruyorum efede tedavıyle olmuştu hatırlarsan artık doktora gıtmek istemıyorum soğan suyu iççme bakalımm ne olcakk

niye güldünki amaaa napıyım kısaltmalardan çakamıyorum ama sağolun öğrendim saynizde

sağol sende şekersin
sen aramasanda ben bulurum merak etme
inşallah sevinçlerimiizi mutluluklarımızı paylaşacağımız anlarda gelecek filizim çok umutluyum
senden kendimden esra dan cemremden hepimzden

ne bilim cnm çoktan öğrenmiş olabiliceğini düşünmüştümm ondaannn:KK34:
inşallah cnm inşallah o günleride görürüzzzzz burda paylaşırızz hepberaber:KK16::KK16::KK16::KK16:
bende bazen umutlu bazen umutsuzz hayat sürüp gidiyo işteeeee:KK19:

çok güzel canım mehmet uyandı ben çıkıyorum canım kızlarrr allaha emanet olun hepinizi öpüyorum tekrar görüşürüz inşallah iyi geceler sizlerle olsun

tamam canım öp bizim için onu olmazmı ken iyi bak öptüm senide

ne bilim cnm çoktan öğrenmiş olabiliceğini düşünmüştümm ondaannn:KK34:
inşallah cnm inşallah o günleride görürüzzzzz burda paylaşırızz hepberaber:KK16::KK16::KK16::KK16:
bende bazen umutlu bazen umutsuzz hayat sürüp gidiyo işteeeee:KK19:

umut etmek insana hayat veriyor filizim pes etmek yok
bazen kırgınlıklarım son safhada diyorum artık bitti
ama gün bitiyor yenisi başlıyor bidaha umut yeşeriyor
herşey güzel olacak diyorum
ben tam biçok şeyden umudumu kesmişken Allah bana bir yol gösterdi inan çok yorgundum oysa
ama şimdi devamıda gelecek inanıyorum hemde hepimiz için

X