kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

terbıyesız ya bana neler dedı ama bır bılsen o....u k...r bn erkeklerle gezıyomusum kendı pıslıklerımı temızleyıp ole akıl vercekmısım ona mahfolmusum bn ortada kalmısım bnde eve gdınce aksam ona msj attım dedımkı annem babam evde gel bnm nasıl oro...u nasıl ka...r oldgumu anlatcaksın yuzun varsa bna demezmı sen bna laf solemeseydın bnde sana solemezdım boylelerı anca cırkeflıkten anlar valla gecen cumartesı abısı getrcem anahtarı dedı daha getrmedı

özgem kötü demekle kötü olunmaz sen kendini bildikten sora başkalarınna birşey söylemek düşmez
neden ortada kalasınki yaşadıkların zor evet ama herkesin başına gelebilecek şeyler bu yüzden sakın içerleme

anlamıyorum ınsanların ne kdr genıs vıcdanları var
bız senelerce bırarada buyuduk ınsan bu kadar mı adılesır bnm nasıl bı ınsan oldgumu blıo hem bnm lafın altnda kalmıcagmı sıonırlı brı oldgumuda blıo hadı onu gectım bn ona ınsan gbı yazdım o bna ters ters cevaplar verıyo kendı kasındı bundan sonra gorsun ,,,
babası hapıshanelere dusunce bnm babam yardm etmstı ne cabuk unuttu bıssıru para verdı babam onlara ınsan hatrlar bıraz
halada sız gosterıscısınız dıo

teşekkür ederim bende iyiyim esra ben bu aradane işle meşgulsün canım
bu arada ismini lütfedermisin

muhasebe üzerine canım benim
sen çalışıyomusunn ?
sibel ismimm çook m.oldummmm :KK16:

yok cnm evlı degılım ... ıyıyım bu arada senden naber

az önce biyerde okumustum keşke evlenmeseydım yazıyodu sanırım ondan sordum canım yada ben yanlıs okudum
ben napıyım işte sıkılmaca :KK9:

özgem kötü demekle kötü olunmaz sen kendini bildikten sora başkalarınna birşey söylemek düşmez
neden ortada kalasınki yaşadıkların zor evet ama herkesin başına gelebilecek şeyler bu yüzden sakın içerleme

ya evet bıde kendı erkeklerle gezıyo senelerdır ısıne gelınce evlenecegım adam dıo bnde dıkkat ette evlencem dıe ortada kalma dedım ,
ınsan utanır bıraz hanı normal ınsanlar vardr herseyı soylerız ama cocuklugmuz beraber gecmıs nasıl soyluyosun sen bu lafı ,
bıde dedıkı bn bı cocugu sıkayet etmıstım ya bna kufur ettı dıe babam zorla vazgecrmsıtı
bn cocukla gezıp tozup sonra sıkayet etmısım laflara bak ama ahdım olsun onu nasıl resıl etcem mahalleye

muhasebe üzerine canım benim
sen çalışıyomusunn ?
sibel ismimm çook m.oldummmm :KK16:

az önce biyerde okumustum keşke evlenmeseydım yazıyodu sanırım ondan sordum canım yada ben yanlıs okudum
ben napıyım işte sıkılmaca :KK9:

cnm bn evlendım ayrıldım

amante mwraba canım selamını profilden farkettim yoksa son sayfayı göremiyorum yaa

özge birde ben görüyorummu yadın ya utanmadan hava atma bari biz göremiyoruz napıyım

selammmm:):) bende eskı uyeyım amaa su aralr topikler arası turdayımm nasılsınz?

X