kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

hastayım ıvet ,
carpıntım cok vardı bıde 10 gundur grıpım
dun bı torba ılac vermıs doktor bna bu gece rahat yattım ama ıyı ılac vermıs
vıtamın eksıklıgı varmıs bnde

yazıyorum da bılgısayar yavaslıyo bazen :))
ondan gec mı dusuyo ne anlamadım

olsun canım ya takma iştesin tabii bu saatte aman ne yaptın beğendinmi kanepe filan

bu arada alt katta yine kavga kıyamet kopuyor ya neyi paylaşamadılar anlamadım

hastayım ıvet ,
carpıntım cok vardı bıde 10 gundur grıpım
dun bı torba ılac vermıs doktor bna bu gece rahat yattım ama ıyı ılac vermıs
vıtamın eksıklıgı varmıs bnde

hımmm geçmiş olsun canım benim düzenli iç ilaçlarını vitamin eksikliği insanı halsizde yapıyor

olsun canım ya takma iştesin tabii bu saatte aman ne yaptın beğendinmi kanepe filan

bu arada alt katta yine kavga kıyamet kopuyor ya neyi paylaşamadılar anlamadım

hıcbıse begenemıyorum cunkı anahtarımı getırmedı hala yuzsuzler bıde cırkeflık yaptı kardesı kavga ettık sozde cocukluk arkadasıyız ama hıc onemı yokmus demekkı
sız kıracımısınız ?

hımmm geçmiş olsun canım benim düzenli iç ilaçlarını vitamin eksikliği insanı halsizde yapıyor
bgn daha ıyı hıssedıyorum kendımı psıkojık olamaz sanırım gece de rahat uyudum :nazar:

açtım canım dinliyorum sağol paylaştığın için güzelmiş cidden

benden gectı ask var oda guzel ,
bu kadın sakın sakın ve duygulu bı sekılde soyluyo sarkıyı orası cok ıı

hıcbıse begenemıyorum cunkı anahtarımı getırmedı hala yuzsuzler bıde cırkeflık yaptı kardesı kavga ettık sozde cocukluk arkadasıyız ama hıc onemı yokmus demekkı
sız kıracımısınız ?

evet canım kiracıyız
ama iyi bi kiracı olduğumu düşünüyorum evime kendi evim gibi bakarım
sen kiracındanmı şikayetcisin canım anlamadım

bgn daha ıyı hıssedıyorum kendımı psıkojık olamaz sanırım gece de rahat uyudum :nazar:

benden gectı ask var oda guzel ,
bu kadın sakın sakın ve duygulu bı sekılde soyluyo sarkıyı orası cok ıı

inşallah daha iyi olcaksın canım benim geçmiş olsun

evet cidden güzelmiş
ben pek müzik filan dinlemem ama beğendim bu şarkıyı

benden geti aşk ha açtım şimdi onu ama diğeri daha iyi ya bunu çok beğenmedim sanki

evet canım kiracıyız
ama iyi bi kiracı olduğumu düşünüyorum evime kendi evim gibi bakarım
sen kiracındanmı şikayetcisin canım anlamadım

abla bzm eskı evımızde uzun yıllar yan evımızde oturan komsunun ogluydu kıracı yabancı brı degıl yanı 17 yıllık komsumuzun oglu cocukluk arkadasım aynı zmnda ,
cocuk evlı oldgu ıcın bnde nosu yok dogal olarak kızkardesıyle gorusuyoruz ona dedımkı abıne soyulermısın anahtarı getrsın lazım bı ara getırırız dıo
bu arada bayramdan once evden cıkmıslar 1 aydan fazla oluyo yanı
bı ara getırırız dıo hanımefendı bnde anahtar lazım ama dedım bna dıyokı sen benım basıma belamısın gt abıme sole senlemı ugrascam salak gerızekalı bılmem ne bnde dedımkı bnmle duzgun konus bnde abının numarası yok , ınsan gbı rıca ettım anlamıyosan o senın sorunun terbıyesızlık etme dedım ,
basladı sen kendıne bak soylesın boylesınde olmadk laflar ettı tabı bnde ona soyledım annemı aramıs ozur dılemıs sonrada annem bna bosver dedı
gıtmıs abısıne de demıskı abı senı arıyolarms nıe acmıyosun ben sok :KK53:
abısı bzm evı aradı sen benı ne zmn aradn dıe bnde dedımkı snın numaran bnde yok senı arayamadgm ıcın yagmurdan rıca ettım zaten bna demedgını bırakmadı dedım ,
bıde yalan soylemıs ustune pıs kız gostercem ama gununu ona

abla bzm eskı evımızde uzun yıllar yan evımızde oturan komsunun ogluydu kıracı yabancı brı degıl yanı 17 yıllık komsumuzun oglu cocukluk arkadasım aynı zmnda ,
cocuk evlı oldgu ıcın bnde nosu yok dogal olarak kızkardesıyle gorusuyoruz ona dedımkı abıne soyulermısın anahtarı getrsın lazım bı ara getırırız dıo
bu arada bayramdan once evden cıkmıslar 1 aydan fazla oluyo yanı
bı ara getırırız dıo hanımefendı bnde anahtar lazım ama dedım bna dıyokı sen benım basıma belamısın gt abıme sole senlemı ugrascam salak gerızekalı bılmem ne bnde dedımkı bnmle duzgun konus bnde abının numarası yok , ınsan gbı rıca ettım anlamıyosan o senın sorunun terbıyesızlık etme dedım ,
basladı sen kendıne bak soylesın boylesınde olmadk laflar ettı tabı bnde ona soyledım annemı aramıs ozur dılemıs sonrada annem bna bosver dedı
gıtmıs abısıne de demıskı abı senı arıyolarms nıe acmıyosun ben sok :KK53:
abısı bzm evı aradı sen benı ne zmn aradn dıe bnde dedımkı snın numaran bnde yok senı arayamadgm ıcın yagmurdan rıca ettım zaten bna demedgını bırakmadı dedım ,
bıde yalan soylemıs ustune pıs kız gostercem ama gununu ona

inan bana ne onla muhatab olmaya ne canını sıkmaya değecek biri değil karşındaki
nerden biliyorsun deme yazdıklarından aşikar canım anahtarını al sorda muhatab olma bitsin gitsin

iyiyimmm canım sen nasılsın
işteyimm ben zaman geçirmeye çalışıyorum iş güç yok sıkıntıdan patlıyorumm :KK9:

naberrr kızzz :KK16: ya sen evlimisinn ?

teşekkür ederim bende iyiyim esra ben bu aradane işle meşgulsün canım
bu arada ismini lütfedermisin

inan bana ne onla muhatab olmaya ne canını sıkmaya değecek biri değil karşındaki
nerden biliyorsun deme yazdıklarından aşikar canım anahtarını al sorda muhatab olma bitsin gitsin

terbıyesız ya bana neler dedı ama bır bılsen o....u k...r bn erkeklerle gezıyomusum kendı pıslıklerımı temızleyıp ole akıl vercekmısım ona mahfolmusum bn ortada kalmısım bnde eve gdınce aksam ona msj attım dedımkı annem babam evde gel bnm nasıl oro...u nasıl ka...r oldgumu anlatcaksın yuzun varsa bna demezmı sen bna laf solemeseydın bnde sana solemezdım boylelerı anca cırkeflıkten anlar valla gecen cumartesı abısı getrcem anahtarı dedı daha getrmedı

X