kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

napıyım canım ya bende şu dua topiğindeki sayılara bakıyım diye açtım

ulusta suluhan diye biyer var biliyormusun oraya gidecem kısmet olursa bide pazar var bugün dolma biber filan alcam turşu için

hiç gitmedim sanırım, gitmişsemde aklıma gelmedi.. demek alışveriş var bacım bugün, kendinide unutma şımart biraz kendini ciciler al olurmu esram...

hiç gitmedim sanırım, gitmişsemde aklıma gelmedi.. demek alışveriş var bacım bugün, kendinide unutma şımart biraz kendini ciciler al olurmu esram...

canım alışveriş yeri evet ama orası sadece boncuk nikh şekeri filan satıyor fiyatlar acayip uygun
ablamın doğumuna az kaldı ona bebek şekeri yaptırcam hani dağıtıyorlar ya hastanede filan ablam izmirin ilçesinde orda pek çeşit yok
izmirde uzak gidemiyor son dönemleri kendime bişey alasım filan yok inan çok endişe içindeyim

canım alışveriş yeri evet ama orası sadece boncuk nikh şekeri filan satıyor fiyatlar acayip uygun
ablamın doğumuna az kaldı ona bebek şekeri yaptırcam hani dağıtıyorlar ya hastanede filan ablam izmirin ilçesinde orda pek çeşit yok
izmirde uzak gidemiyor son dönemleri kendime bişey alasım filan yok inan çok endişe içindeyim

saçmalama esram lütfen hiç bişey ve hiç kimse için sıkmayalım canımızı gün geçtikçe görüyorumki değmeyecek insanlar için canımızı sıkıyoruz..
çok güzel bir söz var ah onu hayatımıza geçirebilsek,

artık benim değer verdiklerim deil,
bana değer verenler benim için önemli...:KK31:

saçmalama esram lütfen hiç bişey ve hiç kimse için sıkmayalım canımızı gün geçtikçe görüyorumki değmeyecek insanlar için canımızı sıkıyoruz..
çok güzel bir söz var ah onu hayatımıza geçirebilsek,

artık benim değer verdiklerim deil,
bana değer verenler benim için önemli...:KK31:

haklısın canım ama şimdi bunu neden dedin onu anlamadım kimseden şikayetim yok şükür banim

bebek için canını sıkmayasın die dedim.. bide bugün biraz bunalım takılıcam ben heralde :KK43::KK43:

haaa ay kafamda almıyor artık konuşulanarı ya halimi bi görsen daha pijamaylayım
kaynanacım beni özleniştir canım gitmem lazım çok öptüm seni olur amaaaaaan takma ya zaman aslında ilaç ama onunda tesiri geç oluyor napalım

haaa ay kafamda almıyor artık konuşulanarı ya halimi bi görsen daha pijamaylayım
kaynanacım beni özleniştir canım gitmem lazım çok öptüm seni olur amaaaaaan takma ya zaman aslında ilaç ama onunda tesiri geç oluyor napalım

haklısın canım öle napalım..
tamam canım git sen kaynanacığının şevkatli kollarına :KK53:
keyifli alışverişler dilerim..
çok öptm, görüşürüz..:KK54::KK54::KK54::KK54:

kızlar öpüyorum sizi esram inşallah akşam görüşürüz konuşuruz yine takılma boşver emi

geldm canım benim üzülme yaa daha çok erken yeni başlıyorsun aaaa hemen sende yaa
boşu boşuna moralni bozna RABBİM hakkında hayırlısı neyse onu versn ne syrese girdin bu kadar

8 sene uzun zaman canım yeni sayılmaz
tahmin edemiyceğin kadar üzgünüm çok ağladım eşimde üzüldü şimdi uyudu bense uyuyamadım bile

tahmin edemiyceğin kadar üzgünüm çok ağladım eşimde üzüldü şimdi uyudu bense uyuyamadım bile

off esram yaaa bi doktora gidin tedavye başlayın madem bu kadar çok istiyorsun beklemekle olmaz seni lafla teselli etmek istemiyorum
bi gidin en azından sıradan bi muayne beklemekle olmaz canım benim seni üzmek için söylemiyorum ne olur yanlış anlama beni

arifecim canım belliki sen söylediklerinde ısrar etmeye bense üzülmeye devam edicem ve sohbet edemiycez o yüzden ben kaçıyorum seni çağırdığım için kusura bakma iyi geceler

arifecim canım belliki sen söylediklerinde ısrar etmeye bense üzülmeye devam edicem ve sohbet edemiycez o yüzden ben kaçıyorum seni çağırdığım için kusura bakma iyi geceler

seni çok iyi anlıyorum her ay sonunda yaşadığım bi durum bu
tabiki çağıracaksın ben her zman elimden geldiği kadar yanındayım
ne olur olumlu düşün ve bol bol dua edelim şuan ne dersem deyim dinlemycksin biliyorum
kendine dikkat et ne olur

,,canım bitanem iyimisin /çok üzüldüm yaa rabbim sabrını gözyaşını görüyor yüzünde inşallah alacağın haberle yüzünü güldürsün inşallahh
allahım gönlünü aydınlatsın inşallah bitanemmmm

X