kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

bande sen yazmayınca fesatlanıyordum tam ya enişte geldi sandımdıda
bi önceki msjmı okudunsa anlamışındır zaten:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

bilmiyorumki canım ya neden banladılar çok cici kız ama çok çabuk kızıyor hassas yani
biriyle atışmış olabilir kıyamam ona

ben baktım son yazdıklarına atışma olmamıştı ama nebilim neden banladılarsa..
bacımın bu genç yaşında kacıncı mapısa düşüşü yaav:KK43:

bande sen yazmayınca fesatlanıyordum tam ya enişte geldi sandımdıda
bi önceki msjmı okudunsa anlamışındır zaten:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

evet aşkitom geldi ama yatıyo çok yorulmuş.. yani yanılmışsın :KK53::KK53:
bende bugün gönderdim misafirleri işte.. yalnız kaldım.. görümcemin 2 çocuğu var onlarla
çok şenlenmişti ev ama onlar gidince çok boş geldi ev yaa

ben baktım son yazdıklarına atışma olmamıştı ama nebilim neden banladılarsa..
bacımın bu genç yaşında kacıncı mapısa düşüşü yaav:KK43:

aslında çok mazlum canım ben bikaç defa ikaz ettim onu hemen aladı hiç itiraz etmedi
yaşı küçük ama çok üzülmüş bu zamana kadar
keşke yeniden başlayabilecek kadar gücü olsa
umarım herşey onun için güzel olur ne diyim

evet aşkitom geldi ama yatıyo çok yorulmuş.. yani yanılmışsın :KK53::KK53:
bende bugün gönderdim misafirleri işte.. yalnız kaldım.. görümcemin 2 çocuğu var onlarla
çok şenlenmişti ev ama onlar gidince çok boş geldi ev yaa

görümcenin çocuklarını svebilecek kadar yüce gönüllüsün sen inanıyorum rabbim sanada evini şanlendirecek evlatlar verecek
cidden buna gönülden inanıyorum ve hep dua ediyorum

aslında çok mazlum canım ben bikaç defa ikaz ettim onu hemen aladı hiç itiraz etmedi
yaşı küçük ama çok üzülmüş bu zamana kadar
keşke yeniden başlayabilecek kadar gücü olsa
umarım herşey onun için güzel olur ne diyim

evet canım benim yaa çok acılar çekmiş..
allah yardımcısı olsun inş bundan sonra hep mutlu olur..:KK16::KK16:
taşındımı acaba ?

görümcenin çocuklarını svebilecek kadar yüce gönüllüsün sen inanıyorum rabbim sanada evini şanlendirecek evlatlar verecek
cidden buna gönülden inanıyorum ve hep dua ediyorum

çok saol esram inş.. ama okadar tatlılarki bi kız,bi oğlan kız 5 yaşında, eşya yenge diyip geziniyodu arkamda sende gel bizimle diyo.. :KK1::KK16:
oğlanda 7 aylık esra okadar tatlı tokmak gibi maşallah tosun gibi yanına yanaşında ağzını kocaman açıp bi gülüşü var ama yesim geldi resmen..

çok saol esram inş.. ama okadar tatlılarki bi kız,bi oğlan kız 5 yaşında, eşya yenge diyip geziniyodu arkamda sende gel bizimle diyo.. :KK1::KK16:
oğlanda 7 aylık esra okadar tatlı tokmak gibi maşallah tosun gibi yanına yanaşında ağzını kocaman açıp bi gülüşü var ama yesim geldi resmen..

çok içten sevmişsin belliki gözlerim sulandı

RABBİM herşeyin iyisini bilir esram sınavsa eğer ve buda bizim sınavımızsa dua etmekten öte yol yok
inan bana kendim için olduğu kadar sen ve arife içinde istiyorum ve diğer olmayan arkadaşlar içinde

benimde kafam karışık bu konuda o yüzden yanlış bişey söylemek istemem
dua en iyi bildiğim yol sadece

evet ayrı eve çıkıyodu özge, beyaz eşyalarımın markalarını falan sordu memnun musun die ?
taşındımı die merak ettim ?

aaaa haberim yok benim canım ya yani konuşamadık ben müsait olmayınca o yüzden
neden ayrı çıkıyordu huzursuzmuydu yine yoksa yaaaa

aaaa cemre senmi geldin canım hoşgeldin

esra cemre dua topiğinden arkadaşım benim

çok içten sevmişsin belliki gözlerim sulandı

RABBİM herşeyin iyisini bilir esram sınavsa eğer ve buda bizim sınavımızsa dua etmekten öte yol yok
inan bana kendim için olduğu kadar sen ve arife içinde istiyorum ve diğer olmayan arkadaşlar içinde

benimde kafam karışık bu konuda o yüzden yanlış bişey söylemek istemem
dua en iyi bildiğim yol sadece

tabiki esram bu bizim sınavlarımız.. rabim büyük olucak bende inanıyorum, nolur çok umutlanma üzülmeni istemiyorum çünkü umutlannıpta daha sonra yaşanan o üzüntüyü çok ii biliyorum.. ama dilerim rabim seni üzmez ve hemen nasip eder bebeğini..
kaç gün kaldı adetine canım ?

aaaa haberim yok benim canım ya yani konuşamadık ben müsait olmayınca o yüzden
neden ayrı çıkıyordu huzursuzmuydu yine yoksa yaaaa

evet canım bana özelden biara yazmıştı biraz huzursuzlukları varmış yaa..:KK31:

aaaa cemre senmi geldin canım hoşgeldin

esra cemre dua topiğinden arkadaşım benim

mrb cemre hoşgeldin :KK3::KK3:

tabiki esram bu bizim sınavlarımız.. rabim büyük olucak bende inanıyorum, nolur çok umutlanma üzülmeni istemiyorum çünkü umutlannıpta daha sonra yaşanan o üzüntüyü çok ii biliyorum.. ama dilerim rabim seni üzmez ve hemen nasip eder bebeğini..
kaç gün kaldı adetine canım ?

canım adetim 14 ü ayın ama o zamana kadar olurmuyum bilmem ya şüpheliyim biraz olcak gibi diye korkuyorum ama Rabbimdende umut kesmiyorum

X