kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

çok güzel trip at canım ben en çok yaptığım şey :KK9::KK9::KK9:

valla canım bizden geçti artık ya senelerdir sıkıldık tripten kavga edesimde gelmior bazen sallamıyorum bazende aklıma geleni sayıyorum biraz umursamaz olabiliyor ama seviyorum çok kocamı kızamıyorum

hmmmm iyi iyiyy sevindim bebikk.. benimde oc bozulduuu msn falan hepsi silindi onlri yukliyimm de gelirim msn de konusurukk.... tv dede hic bisey yok yaaa :KK43: oh ne guzel yan koltukta benimki havalarda :) sonra otel odalarinda 2 gun yok..

tmm canım yükle bekliyorum msn ye bir sürü konuşcak şey var :KK55::KK55:

gelir gelir özlesin hem seni biraz iyi olur :KK1:

benim beyde kahve içmicezmi bugün diyo :KK14::KK14:

valla canım bizden geçti artık ya senelerdir sıkıldık tripten kavga edesimde gelmior bazen sallamıyorum bazende aklıma geleni sayıyorum biraz umursamaz olabiliyor ama seviyorum çok kocamı kızamıyorum

bende skıldım kavgadan artık tepkisiz takılıyorum :KK53::KK53::KK47::KK47:

ben kahve yapıp geliyorum kızlar :26:

gırgırıyede konusuyorlar gıt bak

bn onları kıb yaptım asıl:KK53:

nadia sana kizdim:KK15:
haa neden dersen
badezuzuma dedigin sey hani sanki rabbim adamina gore sdert verio gibi
bunu sen yazmamamlisin
onceki mesajinda acik acik belli avatarina resim koyup burda sorun cikardi die isaret ettigi
ama sen onu sikinti yasadigi seyden degil
yaptigi o anlik yanistan dondurmelisin...:21:

nadia sana kizdim:KK15:
haa neden dersen
badezuzuma dedigin sey hani sanki rabbim adamina gore sdert verio gibi
bunu sen yazmamamlisin
onceki mesajinda acik acik belli avatarina resim koyup burda sorun cikardi die isaret ettigi
ama sen onu sikinti yasadigi seyden degil
yaptigi o anlik yanistan dondurmelisin...:21:

sana yzcam tatlım

ayyyyy neler oluyor ben bu karışıklıkları sevmiyoum ya özge lütfen cevap verme diğer topiğe ya yazmayı bırak oraya ne oldu tam anlamadım ama bu durumdan hoşlanmadım

ayyyyy neler oluyor ben bu karışıklıkları sevmiyoum ya özge lütfen cevap verme diğer topiğe ya yazmayı bırak oraya ne oldu tam anlamadım ama bu durumdan hoşlanmadım

ben de hoslanmıyorum canım ama goruyorsun bnm hakkımda konusuyorlar hala ...

X