kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

gitmek istemiyorum neden gideyim ki canım hem kaç gündür evdeyim bunaldım başkalarıyla olmak zorunda değilim:KK19:
sinirlendirdi beni :KK19:

doğrusu hak verdim bu kez sana canım sen hafta sonunu bekledin çıkmak için başbaşa olmalıydınız ama eşinde art niyetle yapmamıştır ya

merhabaaa iyi aksamlarrr bende katiliyim sizee :)

adasim nasilsin bak yine buldum seni :))))))))))))0 kocisii ise gonderdimmmmmmm tekim bu gecee ve yarin gece :) sohbet edelim canim SIKILIOOO :)

gitmek istemiyorum neden gideyim ki canım hem kaç gündür evdeyim bunaldım başkalarıyla olmak zorunda değilim:KK19:
sinirlendirdi beni :KK19:

sen bılırsın tatlım evının ıcıne bız karısamayız ...
ben sana bısey sormustum bgn

adasim nasilsin bak yine buldum seni :))))))))))))0 kocisii ise gonderdimmmmmmm tekim bu gecee ve yarin gece :) sohbet edelim canim SIKILIOOO :)

hosgeldınnn sende dal hemen sohbete

gel canım ya katıl hmen ne demek hoşgeldin

HEMEN Daliyorum :) benim kocada bu aralar ev kusu olduu cikalim diyorum yok diyooo surekli uyuyoo bende kustum :)

anammmmmmmm adaşım gelmiş :KK19::KK19:
napıyosun canım çok özledim kız seni geçen gün kulaklarını çınlattık senin :KK1::KK1:

:))))0 iyim bebisim sen napiyon bende ozledim bebisss nasil cinlattiniz bakemmmm anlat

dün msn den hazalla konuştuk seni sordu onunla çınlattık kulaklarını :KK1::KK1:
evlendimi falan diye sordu evet dedim resim bile attı bana hazalda düğün resimleri attı bana baya sohbet ettik bir sürü yeni gelin çok komikti sohbet:KK9::KK9:

X