kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

maşallah canım ya nazar değmesin özel bi bakım filan yapıyormusun canım gürmü saçların
evet canım doktorum ağır geldiğine kanaat getirdi başıma kestirdim omuzlarımda şimdi sağol canım

seyrek dgl.gur de degil orta ama dogal hali kabarik dalgali oldugundan gur gibi duruyor.masa yada duzlestiriciyle kendini gosteriyor dogal halini sevmiyorum :) ozel bakim vs yok 3 yildir uzatiyorum arada ucundan aldiriyorum :KK1:

seyrek dgl.gur de degil orta ama dogal hali kabarik dalgali oldugundan gur gibi duruyor.masa yada duzlestiriciyle kendini gosteriyor dogal halini sevmiyorum :) ozel bakim vs yok 3 yildir uzatiyorum arada ucundan aldiriyorum :KK1:

canım ayda 1 kez saç diplerine doğal zeytınyağı sür pamukla yarım saat beklet yıka sora hem çabuk uzar hem gürleşir yıkarkende masaj yap saç diplerine

Sana tAtli tarifi yazıyordum anca gördüm cevapladım :KK1:
Senin kocişin ne ısı yapıyor tatlim bak cok mera ettim yine :KK9:

canım benim eşim elektronik güvenlik sistemleri kuran ve takibini yapan bi firmada sorumlu
biraz karışık ama en sade hali bu

Sana tAtli tarifi yazıyordum anca gördüm cevapladım :KK1:
Senin kocişin ne ısı yapıyor tatlim bak cok mera ettim yine :KK9:

ha bu arada tarif için sağol enfes oluyordur eminim sen ebrusun demi canım öbür ebru nerde acaba bu akşam gelcekti gelemedi

canım benim eşim elektronik güvenlik sistemleri kuran ve takibini yapan bi firmada sorumlu
biraz karışık ama en sade hali bu

Anladım tatlim meraklarımızı giderdik :KK9:

Ayy bende bugun Bioblas sampuan ve sac serumu aldım bakalım iyi gelcekmi saçlarıma yıkadım taradım yine döküldü :97:

X