kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

valla çok değişik bi merhaba oldu canım ama madem sordun bence gayat iyi eğer çok eski ve kullanılmış değilse uygun çünkü ariston ürünler çok kullanışlı oluyor kardeşimin eşyaları ariston ordan biliyorum

canım çok teşekkürler cevabın için:KK16:

hoşgeldin ebrucum :KK3:
evet o katil esra ama onu polise vermeye vicdanım elvermedi yoksa topik yetim kalr.. :KK9: :KK43:

evet canım erken geldik eşim işe gidicek yarın o yüzden

sağol eksik olma canım ama burda yazdıklarımdan sora herkes öğrendi zten heran kapıma dayanabilirler polislerrr anaaaaammmm:18::18::18::18::18:

ha unutmadan ne yemek yapmış arkadaşın merak ettim işim gücüm boğaz ya benimde

demi ama canım haklıyım
sen neler yaptın çok yorgunum dedin alışveriş bitti sanırım

Beni sıcaklar yordu bir kac gündür inanılmaz sicak :KK53:

Daha tAtli yapicam usengeclikten oturuyorum gece yaparım artık :KK17:

Duş aldım dışarı çıktım geldim bı daha duş aldım yemek masasını topladım 1 saat yıkandım :KK9: sıcaktan bunaldım yaaaaaa :KK52:

Beni sıcaklar yordu bir kac gündür inanılmaz sicak :KK53:

Daha tAtli yapicam usengeclikten oturuyorum gece yaparım artık :KK17:

Duş aldım dışarı çıktım geldim bı daha duş aldım yemek masasını topladım 1 saat yıkandım :KK9: sıcaktan bunaldım yaaaaaa :KK52:

burası o kadar sıcak değil sanki canım ya
ne karar verdin tatlı işine bak sen sen ol benim dediklerimi yap hem bende yerim demi ama :KK56::KK56::KK56:

sağol eksik olma canım ama burda yazdıklarımdan sora herkes öğrendi zten heran kapıma dayanabilirler polislerrr anaaaaammmm:18::18::18::18::18:

ha unutmadan ne yemek yapmış arkadaşın merak ettim işim gücüm boğaz ya benimde

korkma ben seni korurum bacım.. :KK19:
ya çok özenmiş kızcaz etli güveç, sarma, pilav, çorba, su böreği, baklava, mezeleri falan bayağı yorulmuş.. :KK31:

burası o kadar sıcak değil sanki canım ya
ne karar verdin tatlı işine bak sen sen ol benim dediklerimi yap hem bende yerim demi ama :KK56::KK56::KK56:

Sordum gullac sevmezlermis tatlim:KK37:

Kendi imalatınız nutellali nescafeli tatlim var ondan istediler bı kere yaptım herkes ondan yap diyor o kadar uzun sürüyor ki yapması yapcam artık kaçış yok :97: sekerpare yapcam bide :KK39:

Sordum gullac sevmezlermis tatlim:KK37:

Kendi imalatınız nutellali nescafeli tatlim var ondan istediler bı kere yaptım herkes ondan yap diyor o kadar uzun sürüyor ki yapması yapcam artık kaçış yok :97: sekerpare yapcam bide :KK39:

haaa ay güllaç sevilmezmi ya ağızlerının tadımı yok onların
ay pardon canım misafirlerine salladım yanlışlıkla
nasılmış o senin tatlı ben severim denemeyi filan vaktin varsa yazsana canım

X