kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

Evet Canim hep yanımda oldu zaten beni kıskanıyordu esimede zarar vermek istiyoru ben esime sahip çıktım esinde baba astık zor durumları Allah kimseye yaşatmasın cok zor bir sınav cok yipraniliyor

haklısın canım ama artık önünüze bakın bence hiç takma unut hatta
değmez çünkü

hımmm evet canım biraz sıkıntı olur belki benim babam anlayışla karşıladı ama çok araştırdı eşimin çevressini filan senin baban kızarmı dersin

Ben üni mezunuyum canım o değil ilk sorunumuz bu olabilir diğeride ne acelesi var askerden sora olurdu diyebilir ama kestiremiyorum babamı :S
Fatoşcum sen hızlı çıkmışsın Allah mutluluğunu daim etsin canım
Erees senin daha zamanın var şimdilik mutluluğuna bak canım, zamanı gelince durmadan düşünüyorsun zaten :)

ha evet canım anladım ama okumak bişeye çare değil benim ablam öğretmen ama eşi üni mezunu değil ve hiç sorun olmuyor ama alen ne der bilemem tabiii

canlarım ya yazmaktan ellerim bakmaktan gözlerim ve oturmaaktanda sevgili popom yoruldu o yüzden ban kaçsam ayıp olmaz demi biraz uyumalıyımda

kusura bakmayın artık canlar bana müsade herkese sohbet için teşekkür ederim ve herkesi tekrar beklerim çok öptüm sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…