kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

bence kötüleri unut canım artık iyileri hatırla sadece
hem mutsuz olmassın böylece kaynanalar işte bazen çekilmez oluyorlar

Unuttum tatlim kocam unutturdu unutmam icin cok çabaladı hakkını ödeyemem esimi cok seviyorum inşallah hep böyle gider :KK16:
Yeniden düğün yapcam bile dedi :KK9:

Zaten artık tamamen çıktı hayatımızdan inşallah bı dahada girmezler amin :26:

Ben Hale 23 yaşındayım canım. Ocak gibi erkek arkadaşımla söz düşünüyoruz ama 15 ay askerlik var ondan sora mı olsa diye düşünüyoruz bi yandan da. İs arayısındayım canım işte ramazanda olunca bütün zamn evde geçiyor. Siz neler yapıyosunuz

aslında bende hep evdeyim canım çalışmıyorum bende
bende eşimle askerden önce sözlendim o gelincede askarden hemen evlendik
beklemek zor olsda kavuşmak çok güzel

Unuttum tatlim kocam unutturdu unutmam icin cok çabaladı hakkını ödeyemem esimi cok seviyorum inşallah hep böyle gider :KK16:
Yeniden düğün yapcam bile dedi :KK9:

Zaten artık tamamen çıktı hayatımızdan inşallah bı dahada girmezler amin :26:

anlaşılan artık görüşmüyorsunuz canım bazen böyleside gerekiyor doğrusu
eşin iyi insanmış sana sahip çıkmış

görücü usulü önce k'annem gördü ablasıyla beyendi sonra eşim geldi gördü birbiri ize aşık olduk evet dedik hemen 2008 24 kasımda gördük beyendik 19 aralıkda sözlendik 2009 ocak 18 evlendik 20 kasım 2009 da oğlum dünyaya geldi böyle işte ALLAHA şükür çok mutluyum iyiki evlenmişim diyenlerdenim canım

Allah mesut etsin tatlim cok şanslısında tesadüfende olsa aşkı bulmuşsun aşkınızın meyveside olmuş nazar deymesin :nazar:

Hersey cok hızlı gelişmiş ama guZel olmuş tatlim :KK16:

Aşla hersey cok guZel :97:

Valla çok istiyoruz canım 6 yıldır birlikteyiz. Artık istiyoruz ama babamdan çekiniyorum biraz :S

hımmm evet canım biraz sıkıntı olur belki benim babam anlayışla karşıladı ama çok araştırdı eşimin çevressini filan senin baban kızarmı dersin

Allah mesut etsin tatlim cok şanslısında tesadüfende olsa aşkı bulmuşsun aşkınızın meyveside olmuş nazar deymesin :nazar:

Hersey cok hızlı gelişmiş ama guZel olmuş tatlim :KK16:

Aşla hersey cok guZel :97:
öyle canım darısı sevgililerin başına artık amin canım hepim,iz mutlu olalım

anlaşılan artık görüşmüyorsunuz canım bazen böyleside gerekiyor doğrusu
eşin iyi insanmış sana sahip çıkmış

Evet Canim hep yanımda oldu zaten beni kıskanıyordu esimede zarar vermek istiyoru ben esime sahip çıktım esinde baba astık zor durumları Allah kimseye yaşatmasın cok zor bir sınav cok yipraniliyor :KK14:

X