kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

afife ben gazetecilik mezunuyum. ama Türkiyede ki herkes gibi kendi işimi yapmadım. bilgisayar la ilgili çalıştım. su an da evdeyim öyle işte.uzun yıllardır birlikte olduğum sevgilimle evlendim. evlenmekten korkutulanlardandım. ama hepsi hikayeymiş şimdi biri yanımda bekarlara evlenmeyin bekarlık sultanlık falan tarzı bir şeyler söylese lafını yapıştiriveriyorum.evlilik çok kutsal günden güne güzelleşen bir şey. işte çalışırken çok yorulmuştum 1 yıl mola vericem dedim ama evden sıkıldım.

iyiyim canım sağol :)

bende 2 yıllık evli atamasız öğretmenim bursa da yaşıyorum

canım bu atanamayan öğretmenlerin birlik oluşunu gerçekten çok taktir ediyorum.herkes duydu sorunlarınızdan haberdar.
keşke diğer bölümlerdende aynı birliktelik gelse.iletişim mezunları mesela :KK53:

kimse yazmıyor bende çıkıyorum kızlar sahur var gece uykusuzluktan gözlerim pörtledi :KK53: iyi geceler.

Ne var yani, benim de özel güçlerim var. Mesela bazı insanları gözümde büyütebiliyorum...

YILMAZ ERDOĞAN...

:KK9: :KK9: :KK9:

Mutsuzum, çünkü herkes gibi sahte değilim ve kimse gibi rol yapmadım. Mutsuzum, çünkü sevmediğim birine 'aşkım' deyip sarılmadım

X