kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

eee anlat canım seni tanıyalım biraz kimsin nerelisin ismin ne

Adım Afife 1979 doğumluyum. Yaklaşık yıldır süren bir ilişkim var. 5 yıl kadar yurt dışında yaşadım. Yeni döndüm sayılır. Yurt dışında resim eğitimi aldım ama işimi yapmıyorum. Arada bir elime fırça alıyorum.

geçen gün balkondan içeri yeni doğmuş bebek ağlaması girdi . tüylerim diken diken oldu :KK53:
duymayalı ne kadar olmuş dedim. özlemişim dedim. herhalde genetik olarak evlendikten sonra anne olmak duygusu geliyor alttan alttan :KK17:

Adım Afife 1979 doğumluyum. Yaklaşık yıldır süren bir ilişkim var. 5 yıl kadar yurt dışında yaşadım. Yeni döndüm sayılır. Yurt dışında resim eğitimi aldım ama işimi yapmıyorum. Arada bir elime fırça alıyorum.

çok memnun olduk canım resim e güzel bi alandır ya çok hoş
bende esra 82 doğumluyum ankaradA YAŞIYORUM
NE ZAMAN İSTERSEN BU TOPİĞE GEL BEKLERİZ

geçen gün balkondan içeri yeni doğmuş bebek ağlaması girdi . tüylerim diken diken oldu :KK53:
duymayalı ne kadar olmuş dedim. özlemişim dedim. herhalde genetik olarak evlendikten sonra anne olmak duygusu geliyor alttan alttan :KK17:

aa evet haklı olabilirsin canım seninde çcuğun yok sanırım doğrumu

yok canımcım bende 1 yıllık evliyim yeni 1 yıl oldu. Ankarada yım. evlendikten sonra çalışmadım.
eviminn kadınıı çocuklarıımın anası oliciimm :))

kızlar sizlerle sohbet etmek çok güzel gerçekten ancak bugün çok yorgunum izninizle ben kaçıyorum sizler sohbete devam edin

yok canımcım bende 1 yıllık evliyim yeni 1 yıl oldu. Ankarada yım. evlendikten sonra çalışmadım.

Annelik kutsal bir meslek, hele de ev kadını olmak tüm işlerden daha yoğun bir mesai gerektiriyor.Allah kolaylık versin Esra.

şaka yaa yeşilçamdan alıntı yaptım. evde zaman geçmek bilmiyor
her kadının ekonomik özgürlüğü olmalı diyenlerdenim .

KEsinlikle haklısın, Amerika'da geçen bağımsız geçen hayat mücadelemde bende bunu savunanlardanım. Kadınlar çok akıllı ve çok güçlüler, hem kariyer hemde profesyonel işler yapabiliyorlar. Peki ne yapmak istiyorsun iş olarak?

X