kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

çok güzel olmuş renklerin cidden önemli değil
seni bundan sora rengarenk görcez galiba bugün neler yaptın anlatsana

her gunumneredeyse aynı geçiyo cnm sabah 6ta uyanıp saat 8de oğlumuyıkıyorum o uyuyo bende ortalık topluyorum yanı oldukça monoton yaşıyorum anlatmak bıle sıkıcı :KK25::KK25::KK25:

her gunumneredeyse aynı geçiyo cnm sabah 6ta uyanıp saat 8de oğlumuyıkıyorum o uyuyo bende ortalık topluyorum yanı oldukça monoton yaşıyorum anlatmak bıle sıkıcı :KK25::KK25::KK25:

haklısın aslında benim içinde aynı hep zaten genelde herkes için aynı Allahtan ahmet efe varda oyalanıyorsundur onunla
kaynanalarla beraber yiyordunuz demi siz onada iş konusunda yardımcı oluyormusun

haklısın aslında benim içinde aynı hep zaten genelde herkes için aynı Allahtan ahmet efe varda oyalanıyorsundur onunla
kaynanalarla beraber yiyordunuz demi siz onada iş konusunda yardımcı oluyormusun

ben ona nasıl yardım edeyım kucağımdan ınmıyorkı oğlan zaten onun yardıma ihıyacıda yok daa o bana yardım etsın bu aralar adı bıle aklıma gelsın ıstemyorum ama neyse buranın guzel havasını bozmıyayım cnm :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK8:

ben ona nasıl yardım edeyım kucağımdan ınmıyorkı oğlan zaten onun yardıma ihıyacıda yok daa o bana yardım etsın bu aralar adı bıle aklıma gelsın ıstemyorum ama neyse buranın guzel havasını bozmıyayım cnm :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK8:

yok canım bozmassın havayı hayırdır bi problemmi var

boşver cnm sen neler yapıyosun neden işi bıraktın çalışmak insanı oyalıyo bıde sen hangı sektorde tasarımcıydın :26::26::26:

peki canım sen bilirsin anlatmak istersen burdayım ben
evlenince çalışmadım canım eşimle bu konuda anlaşamadık
kadın giyim benim branşım canım

peki canım sen bilirsin anlatmak istersen burdayım ben
evlenince çalışmadım canım eşimle bu konuda anlaşamadık
kadın giyim benim branşım canım
cnm sen bursada olmalısın bılıyosun tekstıl cenneti eşin çalışmana nıye karşıkı hem okumuş etmiş adam ama sız anlaşıyorsanız gerisi boş

X