kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

$33pfq4k.gif

Güç erkeğe, güzellik kadına verilir;
ama her şeyi yenen güç, yalnız güzelliğe yenilir..

Sen; Onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, O seni susturduğunu sanır...Hayat işte....

[video=youtube;usTYWnLupAU]http://www.youtube.com/watch?v=usTYWnLupAU&feature=related[/video]:26::26::26::26:

iyiyim Esra sen nasılsın? ya cok gerginim aslında kocamın her hareketi sinirime gidiyor su an. gözüme görünmemeye çalışıyor adamceğiz.

cnm hoşgeldın netım kaçtı bırden düştüm iyim şükür sen nasılsın keşfetmeye çalıyorum video paylaşabıldım renklı yazmaya çalışıyorum :44::44::44::44::44::44:

maşallah öğrenmişsn ya kolay gelsin sana işin zor ufaklık ne yapıyor

maşallah senin bebişine. bir şey yok ya zaman zaman oluyor böyle gıcık oluyorum sonra geçiyor.
sizde olmaz mı? yarın bi arkadai iftara davet etmişti. eşim gidip tanışacaktı yani tanımıyordu. gitmem dedi .
başka bi yere gidecez diye yalan söylemek zorunda kaldım :/

[/COLOR]
maşallah senin bebişine. bir şey yok ya zaman zaman oluyor böyle gıcık oluyorum sonra geçiyor.
sizde olmaz mı? yarın bi arkadai iftara davet etmişti. eşim gidip tanışacaktı yani tanımıyordu. gitmem dedi .

oluyor cnmyaa olmazmı ay benımkıde pek yabanıdır hiç bi arkadaşıma oturmaya gıtmek istemez bana gelıyolar ben gıtmıyorum :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

hımm anlaşldı şimdi canım olur öyle ya takılma benim eşimde pek fazla insan canlısı sayılmaz
sıkılır tanımadığı ortamda gıcık olmam ama ben sende olma yazıktır ayol

[COLOR="#FF[QUOTE][QUOTE][QUOTE][QUOTE][CODE][CODE]0[/CODE][/CODE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]000"][/COLOR]
denemee denemeee 1 2 deneme:KK53::KK53::KK53:

X