kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

ya benimki zaten fazla ilgi göstermez,akşamdan akşama konuşuruz.Ben de gün içinde sıkılıyorum konuşmak istiyorum,dolayısıyla ondan fazla umursuyorum.İşte biraz aramasam,umursamaz davranabilsem keşkeee[/QUOTE]

canım ya çok seviyorsun galiba ama bırak biraz değerini bilsin o seni arasın seni özlesin biraz tabi senin tercihin.

ya benimki zaten fazla ilgi göstermez,akşamdan akşama konuşuruz.Ben de gün içinde sıkılıyorum konuşmak istiyorum,dolayısıyla ondan fazla umursuyorum.İşte biraz aramasam,umursamaz davranabilsem keşkeee

canım ya çok seviyorsun galiba ama bırak biraz değerini bilsin o seni arasın seni özlesin biraz tabi senin tercihin.[/QUOTE]

Evet seviyorum,yapmak istiyorum aslında ama yapamıyorum.Var mı bir formülüü:)kendime hakim olamıyorum

canım ya çok seviyorsun galiba ama bırak biraz değerini bilsin o seni arasın seni özlesin biraz tabi senin tercihin.

Evet seviyorum,yapmak istiyorum aslında ama yapamıyorum.Var mı bir formülüü:)kendime hakim olamıyorum[/QUOTE]

ahh canım kurban olurum:)bak seni üzmek istemiyorum erkekler çok üzerine düşen kızlardan bunalabilirler.yani iki gün sen arama bakalım o ne yapacak senin kıymetini anlasın o senin için yorulsun ki daha güzel olsun tatlım ya...ne olocakki 2 gün sabret kız benim canım yokmu aynı yatakta hiç dokunmadım üç gün sabrettim iyice pişman olduğunu gördümde barıştım inatlık varda biraz bende:)

Evet seviyorum,yapmak istiyorum aslında ama yapamıyorum.Var mı bir formülüü:)kendime hakim olamıyorum

ahh canım kurban olurum:)bak seni üzmek istemiyorum erkekler çok üzerine düşen kızlardan bunalabilirler.yani iki gün sen arama bakalım o ne yapacak senin kıymetini anlasın o senin için yorulsun ki daha güzel olsun tatlım ya...ne olocakki 2 gün sabret kız benim canım yokmu aynı yatakta hiç dokunmadım üç gün sabrettim iyice pişman olduğunu gördümde barıştım inatlık varda biraz bende:)[/QUOTE]

zaten sınav var,o arasın diye beklerim önümüzdeki günlerde.bende de inat vardır ama hemen yumuşarım ben:KK9: senin yaptığın daha zormuş,insan yanyana olup da nasıl 3 gün dokunmaz:) ne kadar sinirli de olsam,bir gülse yüzüme masumca hemen yumuşuyorum işteee

ahh canım kurban olurum:)bak seni üzmek istemiyorum erkekler çok üzerine düşen kızlardan bunalabilirler.yani iki gün sen arama bakalım o ne yapacak senin kıymetini anlasın o senin için yorulsun ki daha güzel olsun tatlım ya...ne olocakki 2 gün sabret kız benim canım yokmu aynı yatakta hiç dokunmadım üç gün sabrettim iyice pişman olduğunu gördümde barıştım inatlık varda biraz bende:)

zaten sınav var,o arasın diye beklerim önümüzdeki günlerde.bende de inat vardır ama hemen yumuşarım ben:KK9: senin yaptığın daha zormuş,insan yanyana olup da nasıl 3 gün dokunmaz:) ne kadar sinirli de olsam,bir gülse yüzüme masumca hemen yumuşuyorum işteee[/QUOTE]

valla biz biraz tartıştık sonra konuştum ama o üç gün içinde mecburiyetten. zaten benimki hiç küsmez ama ben dayandım sarıldı ama hiç dönmedim surat astım ama hedefimede ulaştım yani arada burnunun sürtmesi lazım:I)

valla biz biraz tartıştık sonra konuştum ama o üç gün içinde mecburiyetten. zaten benimki hiç küsmez ama ben dayandım sarıldı ama hiç dönmedim surat astım ama hedefimede ulaştım yani arada burnunun sürtmesi lazım:I)

bence de,aslında hep burunlarının sürtülmesi lazımm:KK47: yaşasın kötülükkk:KK9:
zaten zar zor görüşüyoruz,yanımda olsa sürekli yapcam nazımı da,tribimi de.ama böyle yapamıyorum maalesef,kızsam da illa arıcam,onun tabiriyle dır dır edicem:)

şakadanak daldım muhabbete ..eskı üyeyim ama yeni yeni vakit bulup foruma konsatre oluyrm.. kendımı hiç bir geyik topigine ait hissetmiyorum... bu topik benlik öyleyse :KK33:

bence de,aslında hep burunlarının sürtülmesi lazımm:KK47: yaşasın kötülükkk:KK9:
zaten zar zor görüşüyoruz,yanımda olsa sürekli yapcam nazımı da,tribimi de.ama böyle yapamıyorum maalesef,kızsam da illa arıcam,onun tabiriyle dır dır edicem:)

olsun canım yaa demekki sizin ilişkiniz böyle güzel aman hayatı mutlu yaşa tamamdır gerisi boş.

Günaydınlarrrrr
oooo maşallah dün akşam çıktıktan sonra nasıl hareketlenmiş buralar biraz geçmişe bakınayım dedim ama ne çok yazılmısş bakmaktan vazgeçtim :)

X