kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

Sevgili arkadaşlarım ben kaçar..
Herkeze iyi geceler,tatlı rüyalar...
Kendinize cici bakın,üstünüzü başınızı yırtmayın...

Not: Gece kıçınızı açıkta bırakmayın,ne olur ne olmaz
:KK53::KK33:

Allah izin verirse yarın görüşmek dileğiyle...
Öptüüüümmm hepinizi:KK54:

iyi geceler tatlı rüyalar kovalasın seni tavşanlar sende kıçını iyi ört haa:)

Bende zannetmem çare olacağına keşke erkekler böyle makina gibi bişey olsaydı açma-kapama düğmesi fln :KK37:

bence onu kendi haline bırak umursamaz gibi yap bak o zaman msjlara boğar seni ....ben de bu taktik çok işe yarar umursamam gör o zaman dört döner erkeklere fazla yüz vermeye gelmiyor valla :)

haklısın ne deyim canım bende öyle yapıyorum yoksa ömürr geçmez valla

Önemliydi,tartıştığımız birkaç şey vardı onlarla ilgiliydi.Cevap atması gerekliydi,okudu ama kendini cevap vermeye hazır hissetmediğinden uyumayı tercih etti,kesinn.

bence onu kendi haline bırak umursamaz gibi yap bak o zaman msjlara boğar seni ....ben de bu taktik çok işe yarar umursamam gör o zaman dört döner erkeklere fazla yüz vermeye gelmiyor valla :)

zannetmem tıbbın çare bulacağını bunlara

umut fakirin ekmeğidir:KK24:

Bende zannetmem çare olacağına keşke erkekler böyle makina gibi bişey olsaydı açma-kapama düğmesi fln :KK37:

açma-kapama,romantik olma,düşünceli olma,kibar olma,sevgi sözcükleri söyleme vs.. olabilirdi tabiii.

ya benimki zaten fazla ilgi göstermez,akşamdan akşama konuşuruz.Ben de gün içinde sıkılıyorum konuşmak istiyorum,dolayısıyla ondan fazla umursuyorum.İşte biraz aramasam,umursamaz davranabilsem keşkeee

arkadaşlar meyve suyunu içti kaçtı demesseniz ben yetıyım artık
üzerinize afiyet migrenim varda tutmasın şimdi

herkesi yine beklerim arkadaşlar takılın kafanıza göre buldunuz arkadaşa sarın işte
öptüm herkesi:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

X