kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

çok geçmiş olsun canım en yakın arkadaşımın babasıda annenle aynı rahatsızlıktan dolayı hastanede ALLAH yardım etsin
siz hangi hastaneye gidiyorsunuz canım üni. hastanelerini tercih edin bence

çapa tıp fak. idi.şimdi siyami ersek kalp ve damar hastanesine gidicez büyük ihtimalle bir iki güne gideriz annem biraz bitkin hissediyor kendini toparlasın tahliller eko film derken çok yorulacak garibim. hastaneye gidicez diyince gene mi gidicez bıktım diyor ne yapsın hastalık eziyetini çeken bilir.

çok haklısın canımbizde yaşadık o hastalık durumlarını anlarım seni
Ama Allahım şifa verecektir inşallah zor cidden
senin içinde zor olmalı canım yalnızmı ilgileniyorsun annenle yokmu yardım edenin

hayırdır canım ne hastnesi? ve nie taaa keçiören?:26:

ay sen belki bilmessin canım doğru ya sen sonradan katıldın
benim baş ağrısı sorunlarım varda o yüzden canım tedavi görüyorum
keçiörende bi hastanede kuzenim psikolog canım onun doktor arkadaşı bakıyor bana o yüzden ora gidiyorum

babam var şükür allaha beraber ilgileniyoruz erkek kardeşimde biz hastanedeyken telefonla sürekli arayıp soruyor ne yaptınız diye.yalnız değilim şükür yalnız hastaların allah yardımcısı olsun bazı yaşlı hastaların işlrmlerine hastanede yardım ediyorum

canım çok geçmiş olsun allah yardımcınız olsun..

hakkında hayırlısı canım nasıl nişanlılık iyi gidiyomu mutlumusun

teşekkür ederim canım.
iyi canım. arada sıkıntı olmuyor değil.
ben izmir dışında yazlıktayım o izmirde. haftada bir görüşebiliyoruz ancak.
o iş kurma derdinde.
senle biz yaşıtız herhalde canım. ben de 82 liyim.

yalnızlık hele bu durumlarda zor cidden yardım etmekle ne kadar iyi ediyorsun canım
anladığım kadarıyla evli değilsin demi canım

canım geçmiş olsun.. bilmiyodum.. faydası oluyor mu ?

sorun olmamasına sevindim canım memnunsan sorun yok
ne işi kuruyor nişanlın
evet 82 haziran doğumluyum bende

yalnızlık hele bu durumlarda zor cidden yardım etmekle ne kadar iyi ediyorsun canım
anladığım kadarıyla evli değilsin demi canım

evet bekarım o yüzden ailemle çok ilgileniyorum gerçi evli hanımlarda aileleriyle muhakkak yakından ilgilidir.ama bekar olunca sorumluluk sadece anne ve babaya yoğunlaşıyor

evet bekarım o yüzden ailemle çok ilgileniyorum gerçi evli hanımlarda aileleriyle muhakkak yakından ilgilidir.ama bekar olunca sorumluluk sadece anne ve babaya yoğunlaşıyor

benimde anem rahatsızlandı canım ben evliyim ama yinede ben ilgilendim ama bekar hali gibi olmuyor insanın haklısın

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…