kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

evet haklısın canım katıl tabi kapımız açık herkese
ismin neydi canım esra ben bu arada

benim adım gülşah işletme mezunuyum. çalışmıyorum annem ağır bir rahatsızlık geçiriyor evin tüm işi bende burada sohpet ile biraz kafa dağıtıyorum

işlerim vardı canım ya
bizim burda alt geçitler var tren yolunu geçebilmek için oradan geçerken bide baktım genç bi adam yatıyor yerde
hemen dedim hasta heralde ambulansı arayacakyımki bide baktım kendinden geçmiş tner çekiyor oradada birilerii polisi arıyorlar
çok canım sıkıldı ya gencecik daha

öyle canım adım başı muhakkak raslıyosun özellikle büyük şehirlerde, yinede sen tedbirli ol herzaman..

benim adım gülşah işletme mezunuyum. çalışmıyorum annem ağır bir rahatsızlık geçiriyor evin tüm işi bende burada sohpet ile biraz kafa dağıtıyorum

memnun oldum gülşah çok gçmiş olsun canım Allah şifa vereniniz olsun
çok özel değilse paylaşabilirsin canım rahatlarsın hem kaç yaşındasın bu arada

ewt yazıık bu gençlere aileleri sahip çıkmıyor sokaklar böyle gençlerle dolu böylesıne ınsan yardım etmeyede korkar neyseki ucuz atlatmışsın

evet de görünce bi tuhaf oldum birazda korktum doprusu nede olsa aklı başında değil neyse geçti şükür

memnun oldum gülşah çok gçmiş olsun canım Allah şifa vereniniz olsun
çok özel değilse paylaşabilirsin canım rahatlarsın hem kaç yaşındasın bu arada

teşekkür ederim yaş32. annemin hastalığı kalp kapak yetersizliği. vücudu su topluyor kapak ameliyatı gerekli ama çok zayıf olduğu için uygun görmüyorlar. doktor ve hastane değiştirmeyi düşünüyoruz daha farklı kalp ilacı verebilecek yada anjiyo ile tedavi sağlayabilecek kardiyolog. iyi hekim bulmak çok önemli

teşekkür ederim yaş32. annemin hastalığı kalp kapak yetersizliği. vücudu su topluyor kapak ameliyatı gerekli ama çok zayıf olduğu için uygun görmüyorlar. doktor ve hastane değiştirmeyi düşünüyoruz daha farklı kalp ilacı verebilecek yada anjiyo ile tedavi sağlayabilecek kardiyolog. iyi hekim bulmak çok önemli

çok geçmiş olsun canım en yakın arkadaşımın babasıda annenle aynı rahatsızlıktan dolayı hastanede ALLAH yardım etsin
siz hangi hastaneye gidiyorsunuz canım üni. hastanelerini tercih edin bence

X