kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

senin kalbine bişey olmuuuuuuuuuş
kurulmuş aşka sonra durmuşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş.....

ölü aşk diyarlarına beni sen attında
içim paramparça viraneyim duman oldummm
sesim yankı olur boğar her adımda
içim paramparça viranayim duman oldummmmmmmmmmmmmmm
:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

ohh eline sağlık daha ne olsun cnm aman öğrenirsin ben çok seviyorum yemek yapmayı yaa
ayrıca kola çok cildi bozuyor selülit yapıyor yaa akıllım :KK23::KK23::KK23::KK23:

ama kola çok güzel ya be yazın kola çok sevıyorum çocukt emzırıyom ama genede içiyorum ondan başka bişi serınletmıyo :131::131::131::131:

ben yaklaşık bir aydır içmiyorum çok cnm çekiyor ama içmicem hıhh sen içte tombiş ol emi:KK53::KK53::KK53:

cnm ben zaten tombiş oldum fırsat bulmuşken içeyim sahıya bu kılolarnasıl gıtçek bılmem okadar sıcak butun koşturuyorum yemekte öle yemıyorum ama :26::26::26::26:

cnm ben zaten tombiş oldum fırsat bulmuşken içeyim sahıya bu kılolarnasıl gıtçek bılmem okadar sıcak butun koşturuyorum yemekte öle yemıyorum ama :26::26::26::26:

bol bol ılık limonlu su iç hem süt olur hemm müthiş yağ yakar bırak kolayı falan bebişe zarar hıh:KK20::KK20::KK20::KK20:

oda mıdeye dokunuyor cnmya her bunye kaldırmıyor işte sen hanı kayınvalıdeme gıtçem ama ıstemıyorum dıyen kızdın demı ne oldu iş cnm

ivett o inatçı benim gitmedim tabikide valla kimsenin istekleri doğrultusunda hareket edemem cnm ben özgürümmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ivett o inatçı benim gitmedim tabikide valla kimsenin istekleri doğrultusunda hareket edemem cnm ben özgürümmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

haklısın çoktaa ıyı yapmışsın cnmm bikere tavız vermeyebaşladımı sonu gelmıyorr ve aslada yaptıklarınla yaranamıyosun :KK9::KK9::KK9::KK9:

haklısın çoktaa ıyı yapmışsın cnmm bikere tavız vermeyebaşladımı sonu gelmıyorr ve aslada yaptıklarınla yaranamıyosun :KK9::KK9::KK9::KK9:

valla yaa benimle ne işi varsa hıhh uyuz oluyorum bazen yaa çok karışmaya çalışıyor ama o herşetde bana müdahale etsin diye evlenmedim dimi ama haksızmıyım
biraz cadı gelin durumunda oldum ama öyle yani napıymm:KK19::KK19::KK19::KK19:

X