kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

işin güzelmiş kız:KK34: neden çıktım ki ?

Nişanlım işte tutturdu çık çık bide ailesi de ole istedi kendisi ısrar etsem izin verirdide ailesi istemedi yani gelin gideceğim aile durumlar müsayitse bayanların çalışmasını istemiyorlar bende eşim istiyor diye kabul ettim bide sevince tabiki zor gelmedi en azından şimdilik iyi gidiyor :)

Nişanlım işte tutturdu çık çık bide ailesi de ole istedi kendisi ısrar etsem izin verirdide ailesi istemedi yani gelin gideceğim aile durumlar müsayitse bayanların çalışmasını istemiyorlar bende eşim istiyor diye kabul ettim bide sevince tabiki zor gelmedi en azından şimdilik iyi gidiyor :)

bence hata etmişsin nekadar ıyı olursa olsun ınsan koca elıne bakmamalı mutlkaa ınsanın kafasına kakılıyo yada ben öle düşünüyorum ama koca istedı dıye iş bırakılmamlı:KK45::KK45::KK45::KK45:

iyi sende boşver, keyfine bak ozaman ye,iç gez toz :KK34: :KK1:

bence hata etmişsin nekadar ıyı olursa olsun ınsan koca elıne bakmamalı mutlkaa ınsanın kafasına kakılıyo yada ben öle düşünüyorum ama koca istedı dıye iş bırakılmamlı:KK45::KK45::KK45::KK45:

çok çalışmak istersem eminim kırmazlar beni ama bende ilk etapta onları kırmak istemedim olsun ya nasip kısmet sonuçla ömrümü geçireceğim ve sevdiğim insanla olucaksam fedakarlık yaparım problem değil oda benim için yapıyor kısmet diyelim:)

slm kızlar nehabersiniz bu akşam misafirim var benim belli olmaz ama gelemeyebilirim olanlar olmayıp sonradan gelenlere selam söylesin bi zahmet
işim olmazsa daha sora uğrayabilirim hepinizi çok öpüyorum:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

anladım canım allah bağışlasın bebişini:nazar::emir_bebek:

amin cnm allah isteyen herkese nasip etsın mılyontipli benı yanlış anlama sakın son dönemde kadınların durumu ortada tahsıllısı cahılı aile içi şiddet ortalık yıkılıyo yanı ınsanın kendısıne güvenı olunca çalışma hayatı olunca herşey daha başka oluyor katlanmıyosun o bakımdan dedım

bende nişanlıyım ve çalışmıyorum.
tabi dünyanın hali belli olmaz.
elimizde diplomamız olması lazım. gerekirse devreye sokmak için.

X