kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

MALZEMELER

2.5 su bardağı süt

½ su bardağı un

1 su bardağı toz şeker

1 paket vanilya

Şantisi için;

1 paket krem şanti

1 su bardağı soğuk süt

Meyvesi için;

2 adet muz

1 adet portakal

2 adet mandalina

2 adet kivi

4-5 dilim ananas

Bir tencereye unu, şekeri ve sütü koyun, kısık ateşte karıştırarak pişirin. 1-2 taşım kaynadıktan sonra ocaktan alın ve soğumaya bırakın. Krem şantiyi 1 su bardağı sütle karıştırarak hazırlayın ve buzdolabında soğutun. Her ikisi de soğuyunca şantiyi kremaya karıştırın ve kupların yarısından biraz fazla olacak şekilde altına doldurun. Meyveleri soyun ve ince ince dilimleyin. Kupların üstlerine koyun ve istediğiniz şekilde süsleyin. Meyveleri mevsim meyvelerine ve tercihlerinize göre çeşitlendirebilirsiniz. Dilerseniz üstüne fıstık veya çikolata sosuyla renk katabilirsiniz.

unu yaptim canım çok güzle oldu ama burdaki meyveleri koymadım evde şeftali kayisi erik vardı onalrdan koydum bidahakine çikeli yapicam

bu konyuda konuşmuştuk ama sende ben gib unutkansın canım galiba
8 senelik evliyim ama yok henüz seninde yoktu demi esra istiyordunuz ama

unutmadım ama tam emin olmak istedim canım. bu konuyu burda çok kişyle konuştuğum için bi acaba dedim :KK17:
evet canım istiyoruz ve sadece istemekle kalıyoruzzzz :KK14:

MALZEMELER

2.5 su bardağı süt

½ su bardağı un

1 su bardağı toz şeker

1 paket vanilya

Şantisi için;

1 paket krem şanti

1 su bardağı soğuk süt

Meyvesi için;

2 adet muz

1 adet portakal

2 adet mandalina

2 adet kivi

4-5 dilim ananas

Bir tencereye unu, şekeri ve sütü koyun, kısık ateşte karıştırarak pişirin. 1-2 taşım kaynadıktan sonra ocaktan alın ve soğumaya bırakın. Krem şantiyi 1 su bardağı sütle karıştırarak hazırlayın ve buzdolabında soğutun. Her ikisi de soğuyunca şantiyi kremaya karıştırın ve kupların yarısından biraz fazla olacak şekilde altına doldurun. Meyveleri soyun ve ince ince dilimleyin. Kupların üstlerine koyun ve istediğiniz şekilde süsleyin. Meyveleri mevsim meyvelerine ve tercihlerinize göre çeşitlendirebilirsiniz. Dilerseniz üstüne fıstık veya çikolata sosuyla renk katabilirsiniz.

unu yaptim canım çok güzle oldu ama burdaki meyveleri koymadım evde şeftali kayisi erik vardı onalrdan koydum bidahakine çikeli yapicam

valla güzel ve hafif bişeye benziyor canım kısa zamanda bende deniycem

unutmadım ama tam emin olmak istedim canım. bu konuyu burda çok kişyle konuştuğum için bi acaba dedim :KK17:
evet canım istiyoruz ve sadece istemekle kalıyoruzzzz :KK14:

aa olurmu caım kısmet işi bunlar olur inşallah
zamana bırak biraz kısmette varsa olur
ALLAHnasip eder inşallah anne olmayı sana

Akşam 7de evde oluyorum zaman kaliyor yemek yapmaya hemen girişiyoruz mutfaga eşimde masayı kuruyor salata falan yapiyor saolsun birlikte bişeyler çikariyoruz

ay çok güzel ya eşinin yardımcı olması tabii hayat müşterek ama yapmayan eşlerde çok yinede

ablamın eşide o kadar yardımcı olurki hep özenirim canım
eli ayağı tutan herkesin elini taşın altına koyması şart bence

Tabiki öyle canım sinir oluyorum oturup herşeyi ayagına bekliyenlere kalk yerindne elin tutuyor ayagın tutuyor yorulmaksa herkes kendince yoruluyor sadece kadına yüklememeli herseyi :KK47:

inş. canım sanada..
haklısın ama insanoğluyuz işte sabır biyere kadar, özellikle anlayışsız çevreye karşı :KK43:

canım sen 2 senelik evliydin sanırım daha çok yeni sayılırsınız bence
bizede artık herkes çocukları olmaz gözüyle bakıyor açıkçası
insanlar kendilerini bırakıp çevreyi eleştirmeyi daha çok seviyorlar malesef

Tabiki öyle canım sinir oluyorum oturup herşeyi ayagına bekliyenlere kalk yerindne elin tutuyor ayagın tutuyor yorulmaksa herkes kendince yoruluyor sadece kadına yüklememeli herseyi :KK47:

evet canımda işte herkesin karekteri bir olmuyor
ata erkil bi toplum olmanın zararlarını aynen yaşıyor kadınlar

Aman birakın kim ne derse desin ister yaparız cocugu ister yapmayız keyfimiz bilir hayret ya bizide çok sıkıştırıyordu k.valide şimdilerde ses yok :KK52:

X