kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

afiyet olsun canım
nasılsın bu arada moraller filan yani bide desene iftara ne yemek yapcaksın fikir olur bizede

iyim çok şükür,
iftara; yoğurt çrbs, meyhane pilavı, etli bamya, yanınada salata, tatlı..
ayy kötü oldum.. şimdiden açıktımm
sen ne yapıcan canım ?

iyim çok şükür,
iftara; yoğurt çrbs, meyhane pilavı, etli bamya, yanınada salata, tatlı..
ayy kötü oldum.. şimdiden açıktımm
sen ne yapıcan canım ?

canım biz iftarı kaynanamlarda yapıyoruz her gün ramazanda orda yenir bizde yemekleride o yapar genelde
bu arada sen bütün geyik topikleriyle kankaya bağlamışsın valla enerjine hayran kaldım

canım biz iftarı kaynanamlarda yapıyoruz her gün ramazanda orda yenir bizde yemekleride o yapar genelde
bu arada sen bütün geyik topikleriyle kankaya bağlamışsın valla enerjine hayran kaldım

sizinkide iymiş..
öyle valla zor yetişiyorum..
ama napim çok hoşuma gidiyor..

Bende özledim yaaaaa sorma ancak bir iki gündür kendime gele bildim ramazan çarptı geliyordum bir iki gündür kimseyi göremiyordum neler yapiyorsunuz nasılsınız bakim herşey yolundami

bu sıcakta çarpmazmı canım ya
iyiyim şükür işte takılıyoruz topikte gündüzleri pek kimse olmuyor canım cidden ramazan dolayısıyla sanırım
sen nasıl sın iş ev zor oluyordur değilmi

bu sıcakta çarpmazmı canım ya
iyiyim şükür işte takılıyoruz topikte gündüzleri pek kimse olmuyor canım cidden ramazan dolayısıyla sanırım
sen nasıl sın iş ev zor oluyordur değilmi

Zorlamazmı canımya sahuruydu iftarıydı işe gel sonra Allahtan bugunlerde işler sakin yorulmuyorum gündüz bi koşuşturmaca içindeyim hadi hayirlisi

önceleri bende topiklere bakıyordum ama her topiğin kendine özel mensupları vardı aralarına girmek zor oluyordu sonra bu topiği açtım
her gelen dalabilsin muhabbete diye

senin muhabettin tatlı şekerim. güzel oluyor, dolayısıyla herkesde dalıyor..

senin muhabettin tatlı şekerim. güzel oluyor, dolayısıyla herkesde dalıyor..

taşakkür ederim canım sağol
burası zaten herkese açık özelliği bu her telden çalabilirsiniz yani
senin eş ne işle meşkuldü canım sormuşmuydum ya benim kafa arada gelip gidiyorda hatırlayamıyorum

Sabahtan beri düşünüyorum ne pişirsem diye hiç bişey bulamadım aç kalicaz bu gidişle bir ara ciger yapsam dedim çorba pilav makarna tatlimda vardı
sonra vazgeçtim tavuku bezelye yemegimi yapsam dedim

Sabahtan beri düşünüyorum ne pişirsem diye hiç bişey bulamadım aç kalicaz bu gidişle bir ara ciger yapsam dedim çorba pilav makarna tatlimda vardı
sonra vazgeçtim tavuku bezelye yemegimi yapsam dedim

bence bezelye daha iyi bi fikir canım daha hafif yani eve gidince yapmak için zaman kalıyormu

taşakkür ederim canım sağol
burası zaten herkese açık özelliği bu her telden çalabilirsiniz yani
senin eş ne işle meşkuldü canım sormuşmuydum ya benim kafa arada gelip gidiyorda hatırlayamıyorum

öyle gerçekten. eşim beldiyde zbta..
canım sen ve eşin ne işle meşgulsünüz?

öyle gerçekten. eşim beldiyde zbta..
canım sen ve eşin ne işle meşgulsünüz?

ha hatırladım canım sormuştum daha önce
ben tasarımcıyım canım ama çalışmıyorum
eşim elektronik sistem güvenliği kuran ve takibini yapan bi şirkette çalışıyor sorumlu olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…