kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

bu stres kalıcı sorunlar bırakıyor ınsanda benımm bebeğim ılk doğduğunda her gelenın yanında emzıresım geliyordu yada samımı bulduklarıma çatlaklarımı gösteresım işte benım bebeğim ben doğurdum bı kanıt çabası hamıleykende gööbeğimi gösterırdım saçma ama istem dışı ispatlama çabası gıbı ama elde değil yapıyo işte ınsan

bende hamile olsam benzer şeylr yapma potansiyelim var galiba açıkçası

aa ciddi misin? ama sen biliyorsun ya ne gereği var ki ?

Son düzenleme:
bisidicem peki bebekten sonra anne olmak ön planda eş olmak ise ikinci planda mı kalıyor.

bisidicem peki bebekten sonra anne olmak ön planda eş olmak ise ikinci planda mı kalıyor.

bende öyle olmadı çünkü eşimle zor bol tedavılı 8 yıl geçirdim birlikte bebeğimiz oluktan sonra sen ayrı odada kal yada ayrı bı yatakta uyu falan hiç demedım onu hiç dışlmadım ama öyle yapanlrda var çocuk olunca eş olduğunu unutanlar

aksine bebek ilişkiyi sağlamlaştırıyor olmalı öyle değilmi

çok doğru canım bişey deyimmi sana içimden bir his senin yakında hamile kalacağını söylüyor neden bilmem ama öyle geçti içimden
böyle bir şeyi kmseye dememiştim daha önce

insallah esra inşallah istediği olsun sardunya nın :)
herkesin olsun ya herkes mutlu olsun hayat bayram olsun :))

çok doğru canım bişey deyimmi sana içimden bir his senin yakında hamile kalacağını söylüyor neden bilmem ama öyle geçti içimden
böyle bir şeyi kmseye dememiştim daha önce

inş.inş.inş. canım heray bekliyorum olursa ilk seninle paylaşmak istiyorum )

iyiymiş oda ayırma çok oluyor evet. anne oluyorlar ve herşeyi geride bırakıyorlar dısarda başka bir dünya yokmuş kendisi bile yokmuş gibi

öyle olsun istemem doğrusu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…