kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

cnm sorun etme banada dedıklerınde sınır olurdum ama çok gençsin bence evlılığının tadını çıkarmaya bak eleştiren varsa yada sureklı soran onlarada hiç aldırma çünkü o çok soranlar bebek oluncada başka şeylere takıyo yıne yaranamıyosun ıyısımı tedavı neyse onu uygulayın gerısını allaha bırakın ve evlılığınızın tadını çıkarın:KK34::KK34::KK34::KK34:

TŞKR ederim canım tavsiyene uyucam :KK66:)

cnm sorun etme banada dedıklerınde sınır olurdum ama çok gençsin bence evlılığının tadını çıkarmaya bak eleştiren varsa yada sureklı soran onlarada hiç aldırma çünkü o çok soranlar bebek oluncada başka şeylere takıyo yıne yaranamıyosun ıyısımı tedavı neyse onu uygulayın gerısını allaha bırakın ve evlılığınızın tadını çıkarın:KK34::KK34::KK34::KK34:

aynen katılıyorum ebruya doğrusu
bende 8 senelik evliyim 30 yaşımdayım ama çocuğum yok insanlar soruyor elbette ama çok etkilenirsen bunlardan hayat iyice zorlaşıyor
bu yüzden sen takma ve tedavine bak

Son düzenleme:
bide şöle bı durum var çocuklu evlılıkler süpermı yanı ayrıca bu ınsanın kendı seçimi değil allaha ve kadere ınanan insan zaten üstelemez

bide şöle bı durum var çocuklu evlılıkler süpermı yanı ayrıca bu ınsanın kendı seçimi değil allaha ve kadere ınanan insan zaten üstelemez

tabi buda doğru bi düşünce ancak bi zaman sora kdınsan eğer anne olma isteği çok yoğun oluyor

aynen katılıyorum bruya doğrusu
bende 8 senelik evliyim 30 yaşımdayım ama çocuğum yok insanlar soruyor elbette ama çok etkilenirsen bunlardan hayat iyice zorlaşıyor
bu yüzden sen takma ve tedavine bak

esracım bu soruyu sormayı sevmiyorum ama neden olmadı canım ? sorun ne ?

esracım bu soruyu sormayı sevmiyorum ama neden olmadı canım ? sorun ne ?

sorun yok desem inanmassın belki ama öyle
ilk başta ikimizde istemedik zamanla ben istedim ama eşim hazır olamadı şimdi oda istiyor sanırım ama olmadı
doktora hiç görünmedik eşim olursa olur fikrinde bi sorun varsa bile bilmiyorum

sorun yok desem inanmassın belki ama öyle
ilk başta ikimizde istemedik zamanla ben istedim ama eşim hazır olamadı şimdi oda istiyor sanırım ama olmadı
doktora hiç görünmedik eşim olursa olur fikrinde bi sorun varsa bile bilmiyorum

nezamandan beri korunmuyorsunuz canım ?

hiç bir zaman susmazlar bekarken evliliği nişanlıyken evlilik tarihini evlendikten sonra cocuğu

cocuktan sonra ikincisini sorarlar.bence de bu iki kişinin vereceği bi karar. o akıl verenler çocuk olduktan sonra gelipte yardım etmezler. ancak konuşurlar.
esra sen calışıyor musun?

misafirlikte bi hanıma rastlamıştım. 10 yıılık evlilermiş 1 yaşında oglu vardı. daha önce olsaydı deniniz mi dedim

yoo dedi tam zamanında oldu. herşeyi yaşadım keşkem yok. ona o kadar özendim ki :))

ama ben sanırım ısrarlara o kadar dayanamıycam !

hiç bir zaman susmazlar bekarken evliliği nişanlıyken evlilik tarihini evlendikten sonra cocuğu

cocuktan sonra ikincisini sorarlar.bence de bu iki kişinin vereceği bi karar. o akıl verenler çocuk olduktan sonra gelipte yardım etmezler. ancak konuşurlar.
esra sen calışıyor musun?

eğer bana soruyorsan canım hayır çalışmıyorum tasarımcıyım ama evdeyim
ve söylediklerine aynen katılıyorum sen evlimisin peki

misafirlikte bi hanıma rastlamıştım. 10 yıılık evlilermiş 1 yaşında oglu vardı. daha önce olsaydı deniniz mi dedim

yoo dedi tam zamanında oldu. herşeyi yaşadım keşkem yok. ona o kadar özendim ki :))

ama ben sanırım ısrarlara o kadar dayanamıycam !

ısrar eden çok olur elbet eşinin ailesi kendi çevren arkadaşların vs vs
amma hazır olmak çok önemli sabır gösterip doğru şyleri aşılayabilmek bunun için acele etmedim ben bundan sorasıda kısmet artık

X