kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

ya kızlar biliosunuz yeni başladık ramazana oruca dayanabiliomusunuz

ben ne yazıkkı oruç tutmuyorum bebeğimi emzırıyorum dışarda bişi içicem yıycem dıyedeçok korkuyorum geçen yılda tutamamıştım hamıleydım valla oruç fıkrınden baya uzaklaştım oruçlu olmayınca ramazanda oldumuzuda unutuyorum emınım çalışanlar için baya zor geçiyordur evde olanlar kendılerını kötü hissetiklerınde yatardınlenırler nasıl olsa

açıkcası bende 2 senedir tutamıyorum çalıştığımdan aç kalınca halsizlik oluyor başım dönüyor.daha önce 2 kez bayıldım kan şekerim düşmüş megerse korktugum için bu senede tutmuyorum.ama biliomusun kendimi sanki biraz suçlu gibi hissediyorum.ama namazla oruç ta aynı halbuki neden namaz kılmayınca öle hissetmez insan..............

ewt haklısın ilk sorulacak olan namaz aslında sanırım nefsımızi fazla pohpohluyoruz

hoşgeldin bu akşam kıtlık var malasef ama gerçekten arkadaşlar çok eğlencelidir
Oş buldumm :)
Bu akşamlık böyle oldu desene şimdi ramazan ya bir de zaman bulamıyorlar belli ki :)
Ee sen ne yapıyorsun canım :)
ya kızlar biliosunuz yeni başladık ramazana oruca dayanabiliomusunuz
Bugün 3. gündü ve ben 3 gündür devamlı tuttum
Allah nasip ederse tutmaya da devam edeceğim
Zaten dayanabileceğine inanan tutmalı orucu
Sen dayanamayacaksan ve oruç tutuyorsan kendine ediyorsundur bence
Peki sen oruç tutabiliyor musun canım ?

vala. ilaç kullanıorm. rahatladm bayağı. bnm için anahtar kelime sakinlik. yaneee heyecan yok

evet canım ya bendede o hastalıkların hepisinden var bi torba ilaç içiyorum günde bişey olmuyor endişelenme
akşam muhabbete gelebilcenmi çünkü ben kaçıyorum şimdi işler bekler benide

Merhaba kızlar herkese hayırlı ramazanlar bende fazla uğrayamıyorum sağlık sebeplerinden ötürü..Bende gece burda olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…