kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

:KK53::KK53: azcık tırmış bi vazıyette oturuyorum cnm hiç hesapta yokken eşim gece çalışmaya başladı oruç nedenıyle oğlumla kaldık başbaşa :26::26::26: butun gun ben bakıyorum yalnız zaten ama geceolunca korktum bişi olursa diye :KK14::KK14: belkıde ılk gece olduğundandır eşimde 3kere vedalaşıp öle gıttı işe:KK3::KK3::KK3:

:KK53::KK53: azcık tırmış bi vazıyette oturuyorum cnm hiç hesapta yokken eşim gece çalışmaya başladı oruç nedenıyle oğlumla kaldık başbaşa :26::26::26: butun gun ben bakıyorum yalnız zaten ama geceolunca korktum bişi olursa diye :KK14::KK14: belkıde ılk gece olduğundandır eşimde 3kere vedalaşıp öle gıttı işe:KK3::KK3::KK3:

ay canım kıyamam ya korkma bişey olmaz inşallah ramazan olması sebebiylede herkes sokaklarda komşuların filanda ayaktadır merak etme
bu arada senin isim neydi canım ya kusura bakma ben çok unutkanımda

ay canım kıyamam ya korkma bişey olmaz inşallah ramazan olması sebebiylede herkes sokaklarda komşuların filanda ayaktadır merak etme
bu arada senin isim neydi canım ya kusura bakma ben çok unutkanımda

ebru .alt katta kaynannamlar varrda ne bilimya bi üzüldüm bı ağlamaklı fılan oldum tuhaf :)

ewt cnm aslında teşhir etmeyı sevmem kendımı ama oğlum doğduktan sonra sürekli heryerde bırlıkte fotolarımız olsun istıyorum nedense görmemişlik galiba

Son düzenleme:
ewt cnm aslında teşhir etmeyı sevmem kendımı ama oğlum doğduktan sonra sürekli heryerde bırlıkte fotolarımız olsun istıyorum nedense görmemişlik galiba

yok canım ne ilgisi var teşhir etmekle çok tatlıı maşallah sende hoş bi kadınsın Allah sahibine bağışlasın
eşin ne işle meşkul canım

teşekkür ederim cnm emınım sende öylesındır eşim özel sektörde çalışıyor ikimizde malesef tahsıllı değiliz :KK19::KK19:

teşekkür ederim cnm emınım sende öylesındır eşim özel sektörde çalışıyor ikimizde malesef tahsıllı değiliz :KK19::KK19:

önemli olan eşini ailesini geçindirebilmek canım tahsille adam olunmuyor elbette okumak güzel ama insan kendinide geliştirebilir

oruç yordu herkesi kimsecikler gelmıyce bellioldu cnm senın sahur nasıl geçti bu arada mısafırın vardı

Kızçelerr ben de size katılabilir miyimm :KK3:
Daha önce hiçbir geyik topiğine katılmadım
Ve görüyorum ki çok eğlenceli muhabbetler oluyor :)

X