kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

keçi boynuzu pekmezi iyi geliyor bide keçi boynuzunu ıslatıp suyunu içince yanı eşinin içmesi lazım 8 yıl boyunca ne duyduysak denedıkte ordan bılıyorum eşimde sorun yoktu benım ama işte derman nerden bılınmez dıyerek bunlarıda denemiştik

evet biliyorum cnm ama şuan gerek kalmadı çok şükür ama demekki zamanı var bide genetikte olabilir diyor dr benim ailemde genelde hep 5 7 8 sene sonra hamile kalanlar çoğunlukta

ikizlerden önce gittiğim bir doktor bana ve eşime sizden çocuk mocuk olmaz demişti:KK53:..şimdi 3 çocuğum var..:KK34:elbet olur canım:KK19:

ayy benim dr çok iyi ALLAH razı olsun bakalım haırlısı ben de biraz stres sorunu var en dandik konuyu büyütürüm üzülürüm dr çok kızıyor rahat bırak kendini diye
çok şükür şuan moralim düzgün hayırlısıyla bol enerjle başlycm tedaviye:KK52::KK52::KK52::KK52:

ikizlerden önce gittiğim bir doktor bana ve eşime sizden çocuk mocuk olmaz demişti:KK53:..şimdi 3 çocuğum var..:KK34:elbet olur canım:KK19:

seninki yine iyi geçenlerde kaynanamla doktora gittik kadın doğuma ben yardımcı olunca anneme dokttor dedi neyiniz
annem de dediki gelinim doktor inanamadı nasıl olur dedi sizin çocuğunuzun tıbben olması neredeyse imkansız
oysa kaynanamın 2 evladı var

ayy benim dr çok iyi ALLAH razı olsun bakalım haırlısı ben de biraz stres sorunu var en dandik konuyu büyütürüm üzülürüm dr çok kızıyor rahat bırak kendini diye
çok şükür şuan moralim düzgün hayırlısıyla bol enerjle başlycm tedaviye:KK52::KK52::KK52::KK52:
En önemlisi bu canım:KK31:
seninki yine iyi geçenlerde kaynanamla doktora gittik kadın doğuma ben yardımcı olunca anneme dokttor dedi neyiniz
annem de dediki gelinim doktor inanamadı nasıl olur dedi sizin çocuğunuzun tıbben olması neredeyse imkansız
oysa kaynanamın 2 evladı var

:KK19::KK19:rabbim ne derse o olur canım:KK16:

X