kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

sağol canım ya şu an bile bi tuhafım ama kendimi bırakmak istemiyorum severim neden sordun canım

bol bol tüket ben pek sevmezdim doktor şiddetle tavsiye etti meyve ve süt ürünleri bendede baş dönmesi vardıda tuzlu ayran falan bol bol tüket
çok dikkat et kendine sağlık cidden çok önemli:KK31:

bol bol tüket ben pek sevmezdim doktor şiddetle tavsiye etti meyve ve süt ürünleri bendede baş dönmesi vardıda tuzlu ayran falan bol bol tüket
çok dikkat et kendine sağlık cidden çok önemli:KK31:

tamam canım dikkate alırım sağolasın

evet canım çok şükür seni çok iyi anladımı bilmelisin
tedavi sürecindede yanında olmak isterim umarım hayırlısı olur hakkında

ayy beni duygulandırdın kız:KK43:
ALLAH razı olsun canım çok sağol.
hayırlı uğurlu başlycz inş ALLAHIM tüm isteyen kullarla birlikte bizede nasip eder inş RABBİM...

hayırlı uğurlu başlycz inş ALLAHIM tüm isteyen kullarla birlikte bizede nasip eder inş RABBİM...

inşallah kızlar allah muradınızı versin tez zamanda tam olarak problem neymiş tabı istersınız yazın mesela ben polikistik overim

üzülmen için değil yalnız olmadığını bilmen için söyledim canım
amin inşallah isteyen herkese nasip eder Allhım hayırlısı ne ise o olsun dilerim hakkında

cnm eşimde sayıda problm vardı ama şuan düzeldi sayılır doktor biraz daha bekleyelim diyor bakalım hayırlısı

keçi boynuzu pekmezi iyi geliyor bide keçi boynuzunu ıslatıp suyunu içince yanı eşinin içmesi lazım 8 yıl boyunca ne duyduysak denedıkte ordan bılıyorum eşimde sorun yoktu benım ama işte derman nerden bılınmez dıyerek bunlarıda denemiştik

üzülmen için değil yalnız olmadığını bilmen için söyledim canım
amin inşallah isteyen herkese nasip eder Allhım hayırlısı ne ise o olsun dilerim hakkında

ayy aşkısı tabiki biliyorum senin samimi olduğunu çok sağol
sadece çok şükür ve hayırlısı diyorum cnm
bide seviyoooooooomm seni gızzzzzzzzzz:KK33:

ayy aşkısı tabiki biliyorum senin samimi olduğunu çok sağol
sadece çok şükür ve hayırlısı diyorum cnm
bide seviyoooooooomm seni gızzzzzzzzzz:KK33:

bende hepinizi seviyorum canım
elbette hayırlısı
mübarek akşamda senin için dua edicem

X