kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

biraz kendinizden bahsedermisiniz

31 yaşındayım ve 11 yıldır evliyim.eşimi 16 yıldır tanıyorum.ilk aşkımla evlendimiyikide evlenmişim.25 yaşında anne oldum.çalışmıyorum.evde çocuklarımla ilgileniyorum.izmirde yaşıyorum

ne vardı menüde akşam alalım hemen

yayla çorbası,fırında baget soslu,fırında makarna,yoğurt ve göbek salata vardı.tatlı olarakta sütlü tatlı yapmıştım ama dolapta kaldı o yiyemedik bile:)

kaç çocuk var sende :26:

biri 6 yaşında biri 1 yaşında 2 afacanmı afacan oğlum var:)

valla az gez sende kardeşim ne diyeyim nereleri gezdin kız öyle

valla ramazan geliyor daha gezemem diye ist pazarlara alışveriş merkezlerine kız kulesine camiilere nereyii kafaya koyduysam gezdim dolaştım eşim ne kadar istemesede
kandırdım düşürdüm önüme ohhhh ama yemekleri hep ben ısmarladım

allah analı babalı büyütsün güzel yazılar yazsın
eşinle seninde ömür boyu muhabbetiniz daim olsun

yayla çorbası,fırında baget soslu,fırında makarna,yoğurt ve göbek salata vardı.tatlı olarakta sütlü tatlı yapmıştım ama dolapta kaldı o yiyemedik bile:)

ellerine sağlık insan açken ne bulsam yerim zannediyor ama iftar oluncane kadar az yiyebildiğini anlıyor
orucun amacıda bu sanırım açın halinden anlayabilmek

iyi etmişsin aslında
zaman buldukça gezmek lazım yalnız ayarı kaçırmasan iyiymiş sağlıgın için

ohh ellerine sağlık yaa zahmet olmassa bana güzel bi misafir menüsü yazabilirmisin acaba

allah analı babalı büyütsün güzel yazılar yazsın
eşinle seninde ömür boyu muhabbetiniz daim olsun

amin canım her nerde varsa..herkese nasip olsun inş

valla öyle oluyor.aslında yemek bile yiyemedik.hiç açlık hissetmedim.akşam saatlerinde mutfağa girince sıcaktan biraz susadım ama çok şükür zorlanmadım.

valla 50kiloya düştüm ama çok şükür iyiyim ee senin sağlığın nasıl

sorma canım ya hani bi tabir vardır ya kafam bir milyon diye aynen öyleyim ağrılarım azaldı ama baş dönmeleri sıklaştı
yalnız dışarı çıkmaya bile endişeleniyorum

Allah bağışlasın..rabbim hep mutlu etsinbende 31 yaşındayım

ben bugün tutmadım uygun değildim ama oruç tutmayı çok severim
Allah sokakta güneş altında tutanlara sabır versin inşallah

Son düzenleme:

ayy maşallah valla nasıl tahamül ediyorsun ben her zaman kendim yaparım hoş kaynanamın evinde olsamda o ister şunu yap bunu yap aslında hoşumada gidiyor bende gaza geliyorum bi sürü şey yapıyorum

ayy maşallah valla nasıl tahamül ediyorsun ben her zaman kendim yaparım hoş kaynanamın evinde olsamda o ister şunu yap bunu yap aslında hoşumada gidiyor bende gaza geliyorum bi sürü şey yapıyorum

zamanla insan bir arada olmayada alışıyor tahammül etmek şartsa eğer başa gelende çekiliyor canım

sorma canım ya hani bi tabir vardır ya kafam bir milyon diye aynen öyleyim ağrılarım azaldı ama baş dönmeleri sıklaştı
yalnız dışarı çıkmaya bile endişeleniyorum

yaa sen sürekli böyle şikayetlerin var ben iki gün baş ağrısına dayanamdm ALLAH sabır versin çok dikkat et meyve ve süt ürünlerini sever misin

yaa sen sürekli böyle şikayetlerin var ben iki gün baş ağrısına dayanamdm ALLAH sabır versin çok dikkat et meyve ve süt ürünlerini sever misin

sağol canım ya şu an bile bi tuhafım ama kendimi bırakmak istemiyorum severim neden sordun canım

zamanla insan bir arada olmayada alışıyor tahammül etmek şartsa eğer başa gelende çekiliyor canım

haklısın başa gelen çekilir bunu şimdi daha iyi anlıyorum hiç kimse ne oldum değil ne olacağm demeli gerçekten
hayat hiçte kolay yinede RABBİMİN bu günkü gününe çok şükür...

haklısın başa gelen çekilir bunu şimdi daha iyi anlıyorum hiç kimse ne oldum değil ne olacağm demeli gerçekten
hayat hiçte kolay yinede RABBİMİN bu günkü gününe çok şükür...

evet canım çok şükür seni çok iyi anladımı bilmelisin
tedavi sürecindede yanında olmak isterim umarım hayırlısı olur hakkında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…