kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

merhaba cnmm

ben bayadır kk yı biliyorum ve burdayım ama özel olarak görüşüp konuştuğum hiç kimse yok tanıdıklarım var ama ileri derecede bir muhabbet yok yanii

sen yeni msn?

merhaba cnmm

ben bayadır kk yı biliyorum ve burdayım ama özel olarak görüşüp konuştuğum hiç kimse yok tanıdıklarım var ama ileri derecede bir muhabbet yok yanii

sen yeni msn?

bende yenı sayılırım canım aslında kpssye hazırlanıyorum uzun sure pc basında vakıt gecıremıyorm ama bu aralar baya kk ya sardım
sen neler yapıyosun?

bende yenı sayılırım canım aslında kpssye hazırlanıyorum uzun sure pc basında vakıt gecıremıyorm ama bu aralar baya kk ya sardım
sen neler yapıyosun?

amann vallahi aynen kpss ile uğraşıyorum ben önlisansım.

açıköğretimden 4 yıl yapmaya çalışırken bide kps ile uğraşıyorum sıkıcı ama mecburen işte eylülde 2.kez giricem

ilkinden aldığım puan yetmedi. gerçi haziranda yine tercih yapmıştım ya bakalım olcak mı

cnm çıkmam gerekiyo.memnun oldum tanıştığıma.

annem çağırdı hem de gidip ders çalışayım ben.

aynen bende canım onlısansım ben 4 yıllıga tamamlamadım bu sene dusunuyorm ınsallah kazanırız ya ozel sektor bımıs...

günaydın canım nasılsın
dün gece kaçtın hemen ismini bağışlamadın bize

canım k.bakma yaa dün gece tam bi fiyaskoydu benim için hiç anlatıp baymycm şükür geçti zaten tatlım.benim adım arife. sen nasılsın bakalım cvp biraz geç oldu ama:)))))

canım k.bakma yaa dün gece tam bi fiyaskoydu benim için hiç anlatıp baymycm şükür geçti zaten tatlım.benim adım arife. sen nasılsın bakalım cvp biraz geç oldu ama:)))))

olsun canım sorun değil müsait olunca takılırız yine sıkma canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…